Zakup materaca to nie lada wyzwanie - szczególnie przez internet. Bo niby jak masz wypróbować materac, czytając jedynie, choćby najdokładniejsze opisy?

Przecież nie jestem w stanie dobrać idealnego rozwiązania, nie leżąc na kilku materacach?

Zgadzam się z Tobą! Masz rację, ale pamiętaj, że masz do dyspozycji nas - ekspertów od dobrego spania. Na naszych salonach stacjonarnych przetestowaliśmy dziesiątki modeli, znamy je z autopsji, sami na nich śpimy! Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać model idealnie dopasowujący się do każdej sylwetki!

Ok, ale jak to zrobić?

Nic trudnego — skontaktuj się z nami najlepiej wypełniając Ankietę. Przeanalizujemy Twój problem i postaramy się dobrać najlepsze rozwiązanie.

A co jeśli się pomylicie?

Możesz być pewien, że nie zostawimy Cię z Twoim problemem!

Jeśli pomylimy się i dobierzemy dla Ciebie nieodpowiedni materac, w ciągu 30 dni od daty zakupu, poinformuj nas o tym. Wówczas wymienimy go na inny, twardszy lub bardziej miękki (według Twoich wskazań) model i to my pokryjemy koszty wysyłki, jak i dostawy.

Profesjonalna konsultacja, możliwość 30-dniowego testowania i darmowej wymiany to uczciwa propozycja?

Nie wiesz jaki materac wybrać?
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.