30 Dni na zwrot!

Dokonując zakupu w naszym sklepie, możesz zwrócić produkt aż do 30 dni od otrzymana towaru!

Kupiłeś produkt u nas, tym samym stałeś się naszym Klientem, a my dbamy o swoich Klientów. Na sam start naszej współpracy, dajemy ci aż 30 dni na to, abyś sprawdził i miał pewność, że produkt w pełni spełnia twoje oczekiwania.

Dlaczego 30-dni?

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że zakup materaca online wiąże się z dużym problemem — nie jesteś w stanie dotknąć produktu czy wypróbować materaca i mieć pewność, bazując tylko na opisie czy skali twardości, że ten konkretny model będzie odpowiedni.

Odwiedzając salon stacjonarny, masz możliwość wypróbować materac na ekspozycji, ale tylko przez kilka, kilkanaście minut. Oczywiście wyczujesz twardość, ale dalej nie masz pewności, czy komfort i twardość będzie idealna dla Ciebie, a przede wszystkim dla twojego kręgosłupa.

Dokonując zakupu w "standardowych" sklepach internetowych masz prawnie zagwarantowany 14-dniowy zwrot, jednak uważamy, że to za krótki okres, abyś miał pewność, że, materac, który wybrałeś, jest odpowiedni. Dlatego kupując u nas, masz możliwość zwrotu i wymiany aż do 30 dni od otrzymania towaru.

Gwarancja satysfakcji

Mało tego, jeśli skonsultujesz wybór materaca z naszym specjalistą, który zada kilka pytań i dobierze odpowiedni model i zdecydujesz się na zakup, a materac nie będzie spełniał twoich oczekiwań, pokryjemy koszty zwrotu (wysyłka i odbiór materaca).

Nasi konsultanci są dostępni:

  • Chat na stronie: dostępny w prawym dolnym rogu
  • Pod numerem telefonu: 539 022 070
  • Mailowo: sklep@sekretsnu.pl

Możesz także skorzystać z formularza:

Nie wiesz jaki materac wybrać?
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.