Materac Buoninfante Grace hybrydowy

2 002,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodni

Materac Buoninfante Grace to materac z unikatowej kolekcji ITALIAN LIFESTYLE. Posiada wkład sprężynowy oraz wysokiej jakości pianki: termoelastyczna z pamięcią kształtu, profilowana pianka wysokoelastyczna oraz pianka o strukturze otwartokomórkowej. Unikatowy system sprężyn zapewni stabilne podparcie kręgosłupa i nada sprężystości bez względu na wzrost i masę ciała. Materac Grace jest produktem dwustronnym. Strona zimowa o twardości H2, jest połączeniem pianki z pamięcią kształtu nasączonej naturalnymi olejkami roślinnymi z warstwą profilowanej pianki wysokoelastycznej o dużej gęstości, która odpowiada za odpowiednie podparcie kręgosłupa oraz prawidłową cyrkulację powietrza. Strona letnia o twardość H3 posiada wkład z pianki o otwartokomórkowej strukturze, która jest dodatkowo wyprofilowana, dzięki temu uzyskujemy dodatkową wentylację powietrza. Materac Grace to doskonały komfort oraz sen w zgodzie z naturą, użytkując go mamy poczucie relaksu i pełnego odprężenia.

Gwarancja 10 latSprężyny kieszeniowe Pianka wysokoelastyczna Pianka termoelastycznaMaterac dwustronny

Rozmiar

Opis

Materac Buoninfante Grace

Materac Buoninfante Grace to materac z unikatowej kolekcji ITALIAN LIFESTYLE. Posiada wkład sprężynowy (Sensitive Pocket Spring System) oraz wysokiej jakości pianki: termoelastyczna z pamięcią kształtu (Memory Foam), profilowanea pianka wysokoelastyczna High Density Foam oraz pianka Open Cell Foam. Unikatowy system sprężyn (SPS) , który zapewni stabilne podparcie kręgosłupa i nada sprężystości bez względu na wzrost i masę ciała. Materac Grace jest produktem dwustronnym. Strona zimowa o twardości H2, jest połączeniem pianki z pamięcią kształtu (Memory Foam) nasączonej naturalnymi olejkami roślinnymi z warstwą profilowanej pianki wysokoelastycznej o dużej gęstości (High Density Foam), która odpowiada za odpowiednie podparcie kręgosłupa oraz prawidłową cyrkulację powietrza. Strona letnia o twardość H3 posiada wkład z pianki o otwartokomórkowej strukturze (Open Cell), która jest dodatkowo wyprofilowana, dzięki temu uzyskujemy dodatkową wentylację powietrza. Materac Grace to doskonały komfort oraz sen w zgodzie z naturą, użytkując go mamy pouczucie relaksu i pełnego odprężenia. Unikatowy pokrowiec materaca Grace wykonany jest z tkaniny bardzo dobrze przepuszczającej powietrze, co sprawia, że pokrowiec oddycha, nie namnażają się w nim pleśnie i grzyby. Pokrowiec posiada specjalnie wyszywany wzór, na który firma Buoninfante posiada patent. W pokrowcu umieszczono siatkę przepuszczającą powietrze, która dodatkowo wzmacnia wentylację całego materaca. Pokrowiec został zaopatrzony w praktyczne uchwyty ułatwiające przenoszenie bądź odwracanie materaca, nie ma możliwości ściągnięcia do prania.  Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta. 

Sekret snu możesz odkryć z materacem Buoninfante Grace!

Budowa materaca Buoninfante Grace

Materac Buonifante Grace

Skala twardości materaca Buoninfante Grace H2

Skala twardości materaca Buoninfante Grace H3 sekretsnu

Skala twardości materaca Buoninfante Grace H3

Skala twardości materaca Buoninfante Giulia  sekretsnu

Wysokość materaca:

  • 27 cm

Dostępne rozmiary materaca:

  • 80, 90, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Zalety materaca Buoninfante Grace:

  • dwie strony o różnych twardościach
  • taśma wentylująca w pokrowcu 3D
  • produkt hypoalergiczny

Szczegóły produktu

Twardość
H2/H3
Wysokość
27 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Nie
Dwie różne strony materaca
Tak
Wersja Partner
Nie
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
Hybrydowy
Ilość sprężyn na 1 m2
Brak
Ilość stref twardości
1
73B5-8346A_20180227103846

Opinie

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.