Materac Buoninfante Monica piankowy

1 411,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodni

Materac Buoninfante  Monica pochodzi z kolekcji Italian Lifestyle. Jest materacem jednostronnym, o twardości H3, którego budowę stanowią  dwa rodzaje pianek. Podstawą w materacu jest pianka wysokoelastyczna o dużej gęstości, która nadaje stabilnego podparcia. Na jej górze znajdziemy kolejną piankę termoelastyczną z pamięcią kształtów, która działa pod wpływem nacisku i temperatury ciała człowieka, zapewnia optymalny rozkład ciężaru oraz redukuje punkty nacisku. Zastosowana w materacu Monica pianka termoelastyczna wykonana jest z surowców odnawialnych, nasączona olejkami roślinnymi, które sprawiają, że jesteśmy w dobrym nastroju, posiada właściwości terapeutyczne. 

gwarancja 10 latPianka wysokoelastyczna pianka termoelastycznamaterac dwustronny

Rozmiar

Opis

Materac Buoninfante Monica

Materac Buoninfante Monica pochodzi z kolekcji Italian Lifestyle. Jest materacem jednostronnym, o twardości H3, którego budowę stanowią  dwa rodzaje pianek. Podstawą w materacu jest pianka wysokoelastyczna o dużej gęstości, która nadaje stabilnego podparcia. Na jej górze znajdziemy kolejną piankę termoelastyczną z pamięcią kształtów, która działa pod wpływem nacisku i temperatury ciała człowieka, zapewnia optymalny rozkład ciężaru oraz redukuje punkty nacisku. Zastosowana w materacu Monica pianka termoelastyczna wykonana jest z surowców odnawialnych, nasączona olejkami roślinnymi, które sprawiają, że jesteśmy w dobrym nastroju, posiada właściwości terapeutyczne. Pokrowiec materaca Monica wykonany jest z tkaniny Silver Safe zawierającej srebrne włókna, które zapewniają funkcje antybakteryjną, antystatyczną i termoregulacyjną. Jony srebra hamują działanie enzymów i namnażanie się mikrobów, a także przeciwdziałają powstawaniu brzydkich zapachów. Funkcja antystatyczna polega na usuwaniu przez srebro ładunków elektrostatycznych gromadzących się na naszej skórze poprzez codzienny kontakt z materiałami syntetycznymi. Pokrowiec nie jest ściągany do prania. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

Sekret snu możesz odkryć z materacem Buoninfante Monica!

Budowa materaca Buoninfante Monica

Materac Buonifante Monica

Skala twardości materaca Buoninfante Monica

Skala twardości materaca Buoninfante Bianca sekretsnu

Pokrowiec Silver Safe

  • pokrowiec z tkaniny zawierającej srebrne włókna, zapewniające funkcje antybakteryjną, antystatyczną i termoregulacyjną. Jony srebra hamują działanie enzymów i namnażanie się mikrobów, a także przeciwdziałają powstawaniu brzydkich zapachów. Funkcja antystatyczna polega na usuwaniu przez srebro ładunków elektrostatycznych gromadzących się na naszej skórze poprzez codzienny kontakt z materiałami syntetycznymi. Pokrowiec nie jest zdejmowany do prania.

Wysokość materaca:

  • 26 cm

Dostępne rozmiary materaca:

  • 80, 90, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Zalety materaca Buoninfante Monica:

  • pianki nasączone olejkami naturalnymi
  • idealne podparcie 
  • antybakteryjny, hypoalergiczny

 

Szczegóły produktu

Twardość
H3
Wysokość
26 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Tak
Dwie różne strony materaca
Nie
Wersja Partner
Nie
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
Piankowy
Ilość sprężyn na 1 m2
Brak
Ilość stref twardości
1
1003237

Opinie

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.