Materac Buoninfante Thermic piankowy

4 111,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodni

Materac Buoninfante Thermic to materac o twardości H1, który posiada zdolności termoregulacji zapewniając zdrowy sen. Zbudowany jest z dwóch różnych  warstw pianek. Jedna to pianka o dużej gęstości, dająca stabilne podparcie i sztywność, druga natomiast to  pianka termoelastyczna, zapamiętująca kształty, która układa się do ciała pod wpływem temperatury i nacisku ciała. Taka kompozycja zapewni wygodne i ergonomiczne podparcie dla naturalnych krzywizn kręgosłupa, utrzymując go w naturalnej pozycji, nie ulega deformacjom.

Gwarancja 10 lat Pianka wysokoelastyczna Pianka termoelastyczna Materac odwracalny Materac pakowany próżniowo

Rozmiar

Opis

Materac Buoninfante Thermic

Materac Buoninfante Thermic to materac o twardości H1, który posiada zdolności termoregulacji zapewniając zdrowy sen. Zbudowany jest z dwóch różnych  warstw pianek. Jedna to pianka o dużej gęstości, dająca stabilne podparcie i sztywność, druga natomiast to  pianka termoelastyczna, zapamiętująca kształty, która układa się do ciała pod wpływem temperatury i nacisku ciała. Taka kompozycja zapewni wygodne i ergonomiczne podparcie dla naturalnych krzywizn kręgosłupa, utrzymując go w naturalnej pozycji, nie ulega deformacjom. Pokrowiec materaca Thermic zawiera mikrokapsułki, które pod wpływem działania ciepła ciała aktywują proces termoregulacji, w wyniku czego powłoka zmienia kolor. Wyższa temperatura na powierzchni sprawia, że kolor pokrowca staje się bardziej biały. Ponadto w materacu zastosowano system, dzięki któremu produkt jest odpowiednio wentylowany, co pozwala zapobiegać nagromadzeniu się wilgoci. Pokrowiec posiada również wszyte w częściach bocznych uchwyty, które są bardzo pomocne podczas przenoszenia i zmiany położenia materaca. Pokrowiec nie jest ściągany do prania. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

Sekret snu możesz odkryć z materacem Buoninfante Thermic!

Budowa materaca Buoninfante Thermic

Materac Thermic

Skala twardości materaca Buoninfante Thermic

Skala twardości materaca Buoninfante Thermic sekretsnu

Pokrowiec Thermic

  • materiał, z którego wykonany jest pokrowiec materaca Thermic, zawiera mikrokapsułki, które pod wpływem działania ciepła ciała aktywują proces termoregulacji, w wyniku czego powłoka zmienia kolor. Wyższa temperatura na powierzchni sprawia, że kolor pokrowca staje się bardziej biały. Dzięki materacowi Thermic termoregulacja jest nie tylko odczuciem, ale jest ona również widoczna. Pokrowiec posiada również wszyte w częściach bocznych uchwyty, które są bardzo pomocne podczas przenoszenia lub zmiany położenia materaca. Pokrowiec nie jest zdejmowany do prania.

Wysokość materaca:

  • 26 cm

Dostępne rozmiary materaca:

  • 80, 90, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Zalety materaca Buoninfante Thermic:

  • posiada zdolności termoregulacji
  • idealne podparcie 
  • antybakteryjny, hypoalergiczny

 

Szczegóły produktu

Twardość
H1
Wysokość
26 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Tak
Dwie różne strony materaca
Nie
Wersja Partner
Nie
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
Piankowy
Ilość sprężyn na 1 m2
Brak
Ilość stref twardości
1
1003128

Opinie

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.