Materac PerDormire Montepiano piankowy

PerDormire
1 940,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 30 dni

Materac Montepiano składa się z trzech warstw. Pierwsza - górna - zbudowana jest z materiału dostosowującego się do kształtu ciała Air Memory, druga i trzecia - analogicznie środkowa i dolna - to warstwy piany Waterfoam o różnych gęstościach.

Rozmiar

Opis

Materac Montepiano spełni każde wymagania - przemawia za tym jego konstrukcja oraz możliwość wyboru twardszej lub miększej strony!

Zewnętrzną powłokę Montepiano wykonano z tkaniny Silver&Life o wyjątkowych właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych. Połączone z polimerami włókna srebra tworzą spójną całość zapewniając długotrwałe właściwości antybakteryjne. Ponadto dzięki posiadanym właściwościom promieniowania i odbijania promieni srebro ułatwia rozpraszanie uciążliwych ładunków elektrostatycznych i termoregulację. Wypełnienie z Visco Mind po jednej stronie materaca reaguje na temperaturę ciała dostosowując się idealnie do każdej jego partii. Specjalna technologia wykonania wewnętrznej warstwy pokrytej niewielkimi otworami zapewnia idealną wentylację na całej powierzchni materaca i nieustanną recyrkulację powietrza. W ten sposób ogranicza do minimum ryzyko gromadzenia się wilgoci wewnątrz a tym samym powstawanie pleśni. Wykonana z Air Memory górna część w 5 strefach twardości zapewnia ciągły i niedostrzegany masaż powodowany zmianami pozycji ciała. Wykonane w odmienny sposób powierzchnie materaca zapewniają różnorodność komfortu i możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb.

Odkryj z nami sekret snu i wybierz materac Montepiano!

Budowa

Skala twardości materaca Montepiano

STRONA A:

STRONA B:

Pokrowiec:

 • SILVER&LIFE, ANTYBAKTERYJNY I ANTYSTATYCZNY.
 • WYPEŁNIENIE: STRONA A: VISCO MIND, WYSOKOŚĆ 2 CM + IZOLACYJNE WŁÓKNO ANTYALERGICZNE.
 • STRONA B: NIEODKSZTAŁCALNA PIANKA WATERFOAM + IZOLACYJNE WŁÓKNO ANTYALERGICZNE.
 • CECHY: ZDEJMOWANY Z ZAMKAMI PO 4 STRONACH, BOCZNY PAS WENTYLACYJNY Z MATERIAŁU AIR SPACE.

Wysokość materaca:

 • Ok. 21 cm.

Dostępne rozmiary materaca:

 • 80, 90, 140, 160, 180 / 200 cm.

Zalety materaca Montepiano:

 • pianka wysokoelastyczna
 • pianka termoelastyczna
 • pokrowiec na suwak
 • materac jest polecany dla alergików
 • włókno antystatyczne.

Szczegóły produktu

Twardość
H2 lub H3
Wysokość
21 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Tak
Dwie różne strony materaca
Tak
Wersja Partner
Nie
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
Piankowy
Ilość sprężyn na 1 m2
Brak
Ilość stref twardości
5
1003118

Opinie

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.