Materac Materasso Viscogreen Lux
Materac Materasso Viscogreen Lux piankowy
Materac Materasso Viscogreen Lux
Materac Materasso Viscogreen Lux piankowy

Materac piankowy Materasso Viscogreen Lux

Kategoria: Materace piankowe
6 Opinie
4 197,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
Rozmiar
Sprawdź, czy ten materac będzie dla Ciebie odpowiedni

Viscogreen Lux to materac rehabilitacyjny, powstały z połączenia pianki termoelastycznej Viscogreen i wysokoplastycznej Biogreen. Rdzeń materaca stanowi pianka Biogreen wykonana na bazie olejku rycynowego, która zapewni komfortowy odpoczynek.

Dostawa z wnoszeniem

Nie martw się wniesiemy!

Gwarancja zadowolenia

Dobierz z nami i testuj!

30 dni na zwrot

Jeśli nie trafisz - wymień

Poduszka do materaca Viscogreen Lux gratis

Materac Viscogreen Lux od Materasso

Jeden z najczęściej wybieranych materacy stworzonych z materiałów pochodzenia naturalnego. Model o średnim stopniu twardości jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących ekologię oraz komfortowy sen. Średni poziom twardości zapewnia dolna część materaca, która została wyposażona blok włoskiej pianki BIOGREEN. Górna część materaca wykonana została z ekologicznej włoskiej pianki termoelastycznej VISCOGREEN. Pomaga rozluźnienie mięśni, reaguję na temperaturę naszego ciała, w efekcie zapewnia podparcie i komfort w każdym miejscu. Pianka również nie wywiera tzw. Nacisku wstecznego, co przekłada się na poprawienie krążenia krwi oraz jeszcze lepsze odczucie rozluźnienia i odpoczynku. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny - olej rycynowy, który jest używany w farmaceutyce.
Kupując ten materac dbasz o środowisko naturalne!

Zdjęcie materaca Materasso Viscogreen Lux - materac termoelastyczny, wysokoelastyczny, piankowy

Budowa materaca Viscogreen Lux

Budowa materaca Materasso Viscogreen Lux - materac termoelastyczny, wysokoelastyczny, piankowy Budowa materaca Materasso Viscogreen Lux - materac termoelastyczny, wysokoelastyczny, piankowy

Całkowita wysokość materaca Viscogreen Lux ok. 21 cm

 1. Pokrowiec EUCALYSS z wyciągu z eukaliptusa - Przyjemny w dotyku pikowany 2cm pianką termoelastyczną. Dzięki wyciągu z eukaliptusa odstrasza dokuczliwe owady.
 2. Pianka VISCOGREEN - Ekologiczna pianka o strukturze otwartych komórek, wyprodukowana na bazie olejku rycynowego. Reagując na temperaturę zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.
 3. Pianka wysokoelastyczna BIOGREEN - Higieniczny ekologiczny materiał, wyprodukowany na bazie olejku rycynowego, dodatkowo nawilżony ekstraktem z aloesu, który likwiduje roztocza i bakterie.

Komu polecamy materac Viscogreen Lux?

Viscogreen Lux w wersji twardszej - H3, jest idealnym wyborem dla osób o większej wadze, preferujących twardsze podłoże, oraz osób, które potrzebują swobody w zmianie pozycji podczas snu. Z kolei wersja bardziej miękka - H2 polecana jest osobom lżejszym, ceniącym komfort i optymalne dopasowanie. Materac jakim jest Viscogreen Lux zalecany jest osobom cierpiącym na ból pleców, ponieważ właściwe podtrzymanie całego ciała odciąży oraz rozluźni spięte mięśnie. Dodatkowo posiada status wyrobu medycznego.

Ikona eksperta

Skala twardości materaca Viscogreen Lux wersja H3

Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 7/10, powyżej 80 kg - 8/10
Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 7/10, powyżej 80 kg - 8/10

Skala twardości materaca Viscogreen Lux wersja H2

Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 4,5/10, powyżej 80 kg - 3,5/10
Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 4,5/10, powyżej 80 kg - 3,5/10

Skala twardości materaca Viscogreen Lux wersja Partner

Materac Viscogreen Lux w konfiguracji partner posiada dwie twardości po jednej stronie materaca. Jest to idealna opcja dla par o różnej wadze lub preferujących odmienną twardość materaca. Strona, na której śpi osoba cięższa, jest twardsza [H3], a strona osoby lżejszej jest miększa [H2]. To rozwiązanie zapewnia nie tylko odpowiedni komfort snu dla każdej z użytkowników, ale i prawidłowe podparcie kręgosłupa z zachowaniem naturalnych krzywizn.

Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 4,5/10, powyżej 80 kg - 3,5/10
Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 4,5/10, powyżej 80 kg - 3,5/10

Pokrowiec EUACALYSS wzmocniony 100% wyciągiem z Eukaliptusa Citriodora.

Pokrowiec materaca Viscogreen Lux jest wykorzystywany w wysokiej klasie materacach. Luksusowa tkanina została wzmocniona działaniem 100% wyciągu z Eukaliptusa Citriodora, który znany jest ze swoich właściwości antyseptycznych, leczniczych oraz regeneracyjnych. Największą zaletą wyciągu z eukaliptusa, którą przejawia sam pokrowiec jest odstraszanie dokuczliwych owadów, co zostało potwierdzone przez badania w laboratorium Anglet we Francji. EUCALYSS jest dodatkowo pikowany 2 cm przyjemną i przytulną w dotyku pianką VISCO. Boki materiału zostały wyposażone w siatkę 3D, która zwiększa przewiewność materaca zapobiegając powstawaniu pleśni oraz nieprzyjemnych zapachów.

Zdjęcie pokrowiec EUCALYSS wzmocniony 100% wyciągiem z Eukaliptusa Citriodora - odstrasza owady

Pianka termoelastyczna VISCOGREEN

Naturalna, ekologiczna pianka wyprodukowana na bazie oleju rycynowego we Włoszech. Szybciej reaguje na temperaturę naszego ciała, idealnie dopasowując się w każdym punkcie, zapewnia odpowiednie podparcie oraz utrzymuje naturalne krzywizny kręgosłupa. Śpiąc na piance termoelastycznej VISCOGREEN czujemy bardzo przyjemny efekt dopasowania i otulenia . Materace z tą pianką szczególnie doceniają osoby, które mają problemy ze stawami, takimi jak reumatyzm, i często odczuwają bóle pleców, na przykład ze względu na charakter wykonywanej pracy.

Odbita dłoń na piance termoelastycznej VISCOGREEN

Pianka wysokoelastyczna BIOGREEN

Połączenie natury z nowoczesnymi technologiami produkcji materacy. Surowce produkowane z ropy zostały zastąpione przez naturalny olej rycynowy, który wykorzystywany jest w farmaceutyce. Pianka BIOGREEN została nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób zapewnia higienę, likwiduje bakterie i roztocza . Dodatkowo nadaje materacom unikalny i przyjemny aromat. Szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu, który może się utrzymać przez długie lata, nawet przy użytkowaniu przez dwie osoby jednocześnie. Dzięki strukturze otwartych komórek zapewnia wysoki poziom wentylacji oraz odprowadzania wilgoci, co może zmniejszyć potliwość podczas snu. Pianka BIOGREEN zapewni Ci zdrowy, ekologiczny i komfortowy sen.

Struktura otwartych komórek pianki wysokoelastycznej

Siatka 3D

Nowoczesna siatka 3D umiejscowiona na bokach zapewnia jeszcze lepszą wentylację wkładu, co pozwala utrzymać odpowiednią higienę materaca, jednocześnie zmniejszając rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Pokrowiec EUCALYSS materaca Viscogreen Lux został wyposażony w zamek 360° umożliwiający jego swobodnie rozdzielenie i ściągnięcie do przeprania.

Wentylacyjna siatka 3D

Co zyskasz kupując materac Viscogreen Lux

Wersja Partner

Wersja Partner – Możliwość wyboru materaca w wersji PARTNER, która jest połączeniem dwóch twardości. Jedna połowa posiada twardsze podłoże ( H3 ), druga miększe ( H2 ). Jest to idealne rozwiązanie dla par preferujących różne twardości materaca.

Antyalergiczny

Antyalergiczny i antybakteryjny – Posiada znakomite właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Struktura pianki nie wchłania kurzu i drobnoustrojów. Skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni. Zapewnia znakomite działanie antyalergiczne.

ikona Wytrzymały

Wytrzymały – Pianka wysokoelastyczna oraz termoelastyczna jest odporna na deformowanie się.

10 lat gwarancji na rdzeń materaca

10 lat gwarancji – na rdzeń materaca

Ikona krzyż medyczny

Materac o statusie wyrobu medycznego – potwierdzony certyfikatami posiada właściwości prozdrowotne, a produkt objęty jest obniżoną stawką VAT – 8%.

Big man icon

Waga nawet do 170kg na jedną osobę – Duża sprężystość oraz wysoki stopień twardości zapobiegają zapadaniu się w materac w twardszej wersji H3.

Wentylacja

Odpowiednia wentylacja – Pokrowiec posiada siatkę 3D, a rdzeń materaca posiada otwartą strukturę komórkową, która zapewnia jego odpowiednią wentylację, uniemożliwiając rozwój bakterii, roztoczy i drobnoustrojów.

Ikona zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy – Pokrowiec materaca został wyposażony w zamek umożliwiający jego zdjęcie co ułatwia pranie.

Ikona Na stelaż regulowany

Zastosowanie w stelażach regulowanych – materac może być stosowany w regulowanych stelażach, dzięki wysokiemu poziomowi elastyczności.

Przekreślona kropla

Zmniejszona potliwość – Otwarta struktura komórek pianki wraz z dobrą wentylacją pokrowca zapewniają odpowiednie odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu pocenie podczas snu jest zmniejszone.

Ikona listek

ECO – Ekologiczna produkcja bez szkodliwych dla człowieka i środowiska substancji CFC.

Przekreślony owad

Odstrasza owady – Wyciąg z Eukaliptusa Citriodora zawarty w pokrowcu skutecznie odstrasza dokuczliwe owady, co zostało potwierdzone w laboratorium Anglet we Francji

Komu nie polecamy Viscogreen Lux?

Viscogreen Lux w twardszej wersji H3 nie będzie dobrym wyborem dla osób o niższej wadze, a także tych preferujących bardziej miękkie podłoże. Wersja bardziej miękka - H2 nie jest polecana osobom o wyższej wadze, również preferujących twarde podłoże i swobodę w zmianie pozycji podczas snu. Dodatkowo, nie rekomenduje się przy schorzeniach związanych z rwą kulszową, wypadającym dyskiem lub innego typu schorzeniami, wymagającymi swobody w znajdowaniu wygodnej pozycji.

Shield icon

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Jeśli powyższy opis mija się z Twoim pojęciem komfortu kliknij w przycisk i wypełnij formularz, a wybierzemy idealny materac dla Ciebie!

Produkt został sprawdzony przez naszych klientów

Materac Materasso Viscogreen Lux został sprawdzony i przetestowany przez Klientów dokonujących zakupów w naszych salonach stacjonarnych. Szacunkowo około 9/10 osób wybrało ten model z pośród trzech innych o podobnym stopniu twardości.

Sprawdzony przez naszych klientów stempel

Co zyskujesz kupując materac Viscogreen Lux u nas?

 • Zakup u oficjalnego dystrybutora marki Materasso
 • Zdrowy i spokojny sen każdej nocy przez minimum 10 lat
 • Komfort i ekologiczny odpoczynek na najwyższym poziomie
 • Dodatkowy karton zabezpieczający transport.
 • Materac pakowany próżniowo - nikt przed tobą na nim nie spał.
 • Instrukcję użytkowania.
 • Kartę gwarancyjną dołączoną do materaca.
 • Transport z wniesieniem.
Zdjęcie materaca Materasso Viscogreen Lux - materac termoelastyczny, wysokoelastyczny, piankowy

Viscogreen Lux to materac rehabilitacyjny, powstały z połączenia pianki termoelastycznej Viscogreen i wysokoplastycznej Biogreen. Rdzeń materaca stanowi pianka Biogreen wykonana na bazie olejku rycynowego, która zapewni komfortowy odpoczynek.

Twardość
H2 lub H3
Wysokość
21 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Tak
Dwie różne strony materaca
Nie
Wersja Partner
Tak
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
Termoelastyczny
Ilość sprężyn na 1 m2
Brak
Ilość stref twardości
1
73B5-8346A_20180228081957
6 Opinie

polecam
Zakupiłem materac na promocji, bardzo wygodny, Pieniążki też rozsądne, udało się nawet delikatnie ponegocjować cenę. Polecam.
w

Super
Mąż zamówił dla nas ten materac, a jest między nami spora różnica wagowa, Wzięliśmy wersję partner, jest super, każdy zadowolony. Polecam.
w

Super produkt
Twardszy, ale nie do końca, górna częśc materaca to tak jakby na chmurce leżeć. Lepiej nie mogłam trafić. Mąż też bardzo zadowolony.
w

polecam
Jest mega wygodny, taki twardszy, ale z przyjemną górą. Spię jak zabita!
w

Ok
Nie miałem lepszego materaca, w końcu dopasowany, przyjemna góra a jednak twardy, dla mnie ok, ważę 90 kg. Polecam w 100%
w

Zadowolony
materac sam w sobie świetny. znalazłem dwa minusy: - czas oczekiwania - oczekiwanie aż wstanie po odrolowaniu polecam doradztwo
w

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.