Materac  Silver Massage

Materac Silver Massage

1003941
1 Opinie
1 963,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Raty 0% już od miesięcznie

Wysyłka w ciągu 7 dni roboczych
Rozmiar
Pokrowiec
Wyceń niestandardowy rozmiar »

Materac dla tych, którzy szukają komfortu i ulgi dla swojego kręgosłupa. Dla tych, którzy chcą wreszcie rano wstać bez bólu pleców. I tak codziennie.

Silver Massage - materac lepszy niż masaż

 

Materac dla tych, którzy szukają komfortu i ulgi dla swojego kręgosłupa. Dla tych, którzy chcą wreszcie rano wstać bez bólu pleców. I tak codziennie.

 

Od strony technicznej materac Silver Massage jest arcydziełem sztuki dopasowania do ciała. Jego niezwykła konstrukcja oparta jest na setkach aktywnych sprężyn, podpierających ciało w wyważony sposób. Każda sprężyna zamknięta została w osobnym woreczku i dla komfortu z obu stron zabezpieczona filcem. Tych sprężyn jest średnio 250 na każdy metr kwadratowy. To bardzo dużo komfortu dla kręgosłupa.

 

Zamknięcie aktywnych sprężyn w osobnych woreczkach sprawia, że unikamy efektu "fali". Gdy jedna osoba na przykład przewraca się na drugi bok, druga tego nie czuje. Aktywne sprężyny sprawiają, że materac ugina się tylko w miejscu nacisku.

 

Dla pełni komfortu z obu stron materaca Silver Massage dodaliśmy 4 cm piankę Wellness, która dopasowuje się ściślej do ciała dzięki moletowaniu. Moletowanie to technologia wycięcia określonego wzoru w zewnętrznej warstwie pianki. Dzięki temu jej powierzchnia jest delikatniejsza i bardziej elastyczna niż głębsza warstwa. To sprawia, że pianka łączy w sobie dwie ważne cechy - łagodną delikatność przy słabszym dotyku i zdrową twardość przy większym nacisku. Od teraz spokojnie możesz spać nawet na boku - bark i biodra będą odpowiednio zapadać się w materacu Silver Massage odciążając kręgosłup.

 

Całość ubraliśmy w pokrowiec typu Tencel. Pokrowiec ten wykonany został z włókien celulozowych pozyskiwanych z drewna, całkowicie ulegających degradacji. W dotyku jest delikatny jak jedwab, choć włókna ma mocne jak stal.

 

Pokrowiec nie podrażnia skóry, gwarantuje naturalne chłodzenie, a nawet hamuje rozwój bakterii. W pochłanianiu wilgoci jest o 50% skuteczniejszy od bawełnianego. Szybko ją absorbuje, ale nie zatrzymuje, lecz jej nadmiar uwalnia do atmosfery. Nawet bardzo potliwe osoby wyśpią się na tym suchym materacu. Pokrowiec ma dodatkową cechę - bardzo łatwo się ściąga, bo zamek obiega na około cały materac i nie trzeba go wciskać w pokrowiec po praniu!

 

Podsumowanie cech materaca:

•        1-strefowa formatka kieszonkowa typu Active Zone (250 sprężyn na 1m²)

•        Obustronnie przekładka filcowa

•        Obustronnie 4 cm profilowana pianka wysokoelastyczna Wellness

•        Pokrowiec z możliwością prania

•        Suwak na 4 strony rozdzielczy

•        Materac dwustronny

•        Wysokość materaca w pokrowcu ok. 21cm

 

 

A teraz wyjaśnienie, dlaczego ten materac jest lepszy niż masaż.

 

Otóż jego konstrukcja zapewnia zdrowy sen i koi ból kręgosłupa.

 

Częstą przyczyną porannego bólu pleców jest źle dobrany materac. Jest albo za miękki, albo za twardy. My połączyliśmy delikatną miękkość ze zdrową twardością.

 

Gdy materac jest za miękki, ból powstaje w wyniku niedostatecznego podparcia kręgosłupa. Tak, jak na hamaku. Pewne struktury mięśniowe ulegają szkodliwemu rozciągnięciu, gdy inne nadmiernie się kurczą. Tak się też dzieje, gdy masz już stary, wyrobiony i zapadający się materac.

 

Gdy materac jest zbyt twardy to ciało na siłę dopasowuje się do podłoża. Śpisz jak na desce. I znowu mamy to samo. Pewne struktury mięśniowe ulegają szkodliwemu rozciągnięciu, gdy inne nadmiernie się kurczą. Dodatkowo w punktach najbardziej wysuniętych od osi ciała może dochodzić do zaburzeń krążenia (drętwienia kończyn, mrowienia w niektórych punktach).

 

Po takim niekomfortowym spaniu trzeba rozluźnić mięśnie, by nie bolały. Dobrym sposobem jest masaż mięśni, który przywraca im elastyczność.

 

Ale tu jest coś lepszego niż masaż! Gdy na nim śpisz, mięśnie się nie kurczą się nadmiernie ani nie rozciągają się za bardzo i nie potrzebujesz chodzić do masażysty! Sprawia to konstrukcja tego niezwykłego materaca - idealnie podpiera całe ciało tak, by wszystkie mięśnie odpoczywały.

 

Odpocznij wreszcie – bez bólu kręgosłupa.

 Budowa materaca Silver Massage:

Skala twardości materaca Silver Massage

Twardość materaca Silver Massage

Wysokość materaca:

  • ok. 21 cm

Dostępne rozmiary materaca:

  • 80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200, 160/200, 180/200 cm

Gwarancja:

  • 3 lata na produkt,

 

 

 

Twardość
3/5
Wysokość
21 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Nie
Dwie różne strony materaca
Nie
Wersja Partner
Nie
Gwarancja
3 lata
Rodzaj
Sprężynowy
Ilość sprężyn na 1 m2
ok. 250 (kieszeniowy pocket)
Ilość stref twardości
1
1 Opinie

Wspaniały!
Jestem bardzo zadowolona. Polecam
w

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.