Materac Mollyflex Medical X-Static  piankowy

Materac Mollyflex Medical X-Static piankowy

2 670,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodni

Medical X-Static składa się z dwóch rodzajów pianek: wysokoelastycznej i termoelastycznej. Pierwszą z nich ułożono dwie dolne warstwy. Wycinana konturowo pianka Newlattex odpowiednio podpiera nasz kręgosłup.

Rozmiar

Opis

Materac Medical X - Static poprawi przepływ krwi

Medical X-Static składa się z dwóch rodzajów pianek: wysokoelastycznej i termoelastycznej. Pierwszą z nich ułożono dwie dolne warstwy. Wycinana konturowo pianka Newlattex odpowiednio podpiera nasz kręgosłup. Dodatkowo materiał ten cechuje się sprężystością, co sprawia, że nie będziemy często przewracać się podczas snu. Z kolei górna warstwa materaca została wykonana z innowacyjnej pianki Viscofoam, która wyróżnia się dopasowaniem kształtu ciała użytkownika. Pianka redukuje ciśnienie i naciski materaca, poprawiając tym samym przepływ krwi. Dlatego też często jest wykorzystywana w produktach o właściwościach antyodleżynowych. Materac Medical X-Static posiada zdejmowany pokrowiec z włókna węglowego, który pomaga stworzyć barierę chroniącą przed działaniem pól elektromagnetycznych. Ponadto zawarte w tkaninie srebro uniemożliwia gromadzeniu się bakteriom, roztoczom i grzybom. Dzięki temu pokrowiec nie przyciąga kurzu. Materac Medical X-Static jest produktem medycznym, który posiada odpowiednie certyfikaty. Gwarancja materaca wynosi 10 lat, a pokrowca 2 lata.

Z nami możesz odkryć sekret snu. Wybierz materac Medical X-Static, a rano z pewnością obudzisz się z uśmiechem!

Budowa materaca Mollyflex Medical X-Static

  • Budowa materaca Mollyflex Medical X-Static sekretsnu

Skala twardości materaca Mollyflex Medical X-Static

Skala twardości materaca Mollyflex Medical X-Static sekretsnu

Pokrowiec X-Static System

  • materiał zawierający włókna węglowe i srebra. Tym samym tworzy barierę chroniącą przed działaniem pól elektromagnetycznych i ładunkami elektrostatycznymi. Pokrowiec nie przyciąga kurzu, dzięki wykorzystaniu włókna carbonu.

Wysokość materaca:

  • ok. 21 cm

Dostępne rozmiary materaca:

  • 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Zalety materaca Medical X-Static:

  • odprowadza wilgoć
  • odporny na deformowanie się
  • nieodwracalny

 

 Pianka Viscofoam

  • pianka termoelastyczna posiadająca właściwości ergonomiczne i dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika pod wpływem działania temperatury i nacisku. Jest preferowana w profilaktyce odleży nowej.

 Pianka Newlattex

  • materiał łączący piankę wysokoplastyczną z lateksem. Pianka zwiększa komfort snu, dzięki prawidłowemu podparciu kręgosłupa.


 

 Certyfikaty

      

Szczegóły produktu

Twardość
H5
Wysokość
21 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Tak
Dwie różne strony materaca
Nie
Wersja Partner
Nie
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
Piankowy
Ilość sprężyn na 1 m2
Brak
Ilość stref twardości
1
1008228

Opinie

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.