Materac piankowy Mollyflex Medical X-Static

Kategoria: Materace włoskie
2 Opinie
3 500,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodni
Rozmiar
Sprawdź, czy ten materac będzie dla Ciebie odpowiedni

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Medical X-Static składa się z dwóch rodzajów pianek: wysokoelastycznej i termoelastycznej. Pierwszą z nich ułożono dwie dolne warstwy. Wycinana konturowo pianka Newlattex odpowiednio podpiera nasz kręgosłup.

Gwarancja 15 lat 15 lat gwarancji
Pianka wysokoelastyczna 7-strefowa Pianka wysokoelastyczna
Pianka termoelastyczna Pianka termoelastyczna
Materac Medyczny Materac medyczny
Pokrowiec do prania Pokrowiec zdejmowany do prania
Zamek rozdzielczy 360 stopni Zamek rozdzielczy 360

Materac Medical X - Static poprawi przepływ krwi

Medical X-Static składa się z dwóch rodzajów pianek: wysokoelastycznej i termoelastycznej. Pierwszą z nich ułożono dwie dolne warstwy. Wycinana konturowo pianka Newlattex odpowiednio podpiera nasz kręgosłup. Dodatkowo materiał ten cechuje się sprężystością, co sprawia, że nie będziemy często przewracać się podczas snu. Z kolei górna warstwa materaca została wykonana z innowacyjnej pianki Viscofoam, która wyróżnia się dopasowaniem kształtu ciała użytkownika. Pianka redukuje ciśnienie i naciski materaca, poprawiając tym samym przepływ krwi. Dlatego też często jest wykorzystywana w produktach o właściwościach antyodleżynowych. Materac Medical X-Static posiada zdejmowany pokrowiec z włókna węglowego, który pomaga stworzyć barierę chroniącą przed działaniem pól elektromagnetycznych. Ponadto zawarte w tkaninie srebro uniemożliwia gromadzeniu się bakteriom, roztoczom i grzybom. Dzięki temu pokrowiec nie przyciąga kurzu. Materac Medical X-Static jest produktem medycznym, który posiada odpowiednie certyfikaty. Gwarancja materaca wynosi 10 lat, a pokrowca 2 lata.

Z nami możesz odkryć sekret snu. Wybierz materac Medical X-Static, a rano z pewnością obudzisz się z uśmiechem!

Budowa materaca Mollyflex Medical X-Static

Pianka Viscofoam: materiał zmieniający swoją strukturę pod wpływem działania temperatury i nacisku. Pianka przylega do ciała i wolno odzyskuje swoją formę wyjściową. Nie wywołuje żadnych nacisków, dlatego polecana jest szczególnie w profilaktyce antyodleżynowej.

Pianka Olmo Memory Bio Crystal: innowacyjna pianka, w której zawarte zostały specjalne kryształki wpływających pozytywnie na organizm. Pianka zapewnia rozluźnienie mięśni i układu nerwowego, dzięki czemu w organizm w krótkim czasie poddany zostaje odpowiedniej regeneracji.

Pianka Newlatex: materiał o wysokiej sprężystości i trwałości. Odpowiednio stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, co zwiększa komfort snu. Pianka ma dużą tolerancję wagową i jest odporna na powstawanie trwałych deformacji.

Skala twardości materaca Mollyflex Medical X-Static

Pokrowiec X-Static System

  • materiał zawierający włókna węglowe i srebra. Tym samym tworzy barierę chroniącą przed bakteriami, roztoczami i grzybami. Pokrowiec nie przyciąga kurzu, dzięki wykorzystaniu włókna carbonu.

Wysokość materaca:

  • ok. 24 cm

Dostępne rozmiary materaca:

  • 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Zalety materaca Medical X-Static:

  • odprowadza wilgoć
  • odporny na deformowanie się
  • nieodwracalny

 

 Certyfikaty

Twardość
4/5
Wysokość
24 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Tak
Dwie różne strony materaca
Nie
Wersja Partner
Nie
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
Piankowy
Ilość sprężyn na 1 m2
Brak
Ilość stref twardości
1
1008228
2 Opinie

Twardy i wygodny!
bardzo wygodny twardy materac. nie polecam osobom wstającym wcześnie do pracy bo nie jestem w stanie zerwać się z łóżka rano:)
w

Dobry produkt
Dosyć sztywny,ale i dobrze układa się do ciała. jestem zadowolony.
w

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.