Materac piankowy Materasso Spinal Duo

Kategoria: Materace
3 Opinie
2 336,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Wysyłamy do 12 dni roboczych!
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość
Sprawdź, czy ten materac będzie dla Ciebie odpowiedni

Nowoczesny materac piankowy o dwóch twardościach i dwóch komfortach termicznych. Przeznaczony jest głównie dla partnerów o różnej budowie ciała i różnych upodobaniach, co do twardości. Za sprawą tego materaca, najnowsza technologia wkracza do naszych sypialni. Wszystkie komponenty tego produktu cechują się wysoką jakością jak i innowacyjnością zastosowanych materiałów. Komfort i higiena to tylko podstawowe cechy tego materaca.

Darmowa dostawa Darmowa dostawa!
Wersja Partner Dwie twardości, jeden materac
Chłodzący Zapobiega przegrzewaniu się
Waga do 170 kg Waga do 150kg na osobę (wersja H3)
Gwarancja 10 lat 10 lat gwarancji na rdzeń materaca.
Pianka wysokoelastyczna Polilatex Pianka wysokoelastyczna GREENGEL
Antyalergiczny i antybakteryjny Antyalergiczny i antybakteryjny.
Stelaż regulowany Nadaje się do stelaży regulowanych.
ECO Ekologiczna produkcja bez szkodliwych substancji.
Zmniejszona potliwość Zmniejszona potliwość.
Odpowiednia wentylacja Odpowiednia wentylacja.
Ściągany pokrowiec Ściągany pokrowiec

Materac Spinal Duo od Materasso

Jest to nowoczesny materac piankowy o dwóch twardościach i dwóch komfortach termicznych. Przeznaczony jest głównie dla partnerów o różnej budowie ciała i różnych upodobaniach, co do twardości. Wyjątkowe nacięcia konturowe w włoskiej piance NIGHTFLY zapewniają odpowiednie dopasowanie do ciała, rozluźniają mięśnie wokół kręgosłupa przez co zmniejszają negatywne uciski dysków na siebie. W postawie materaca została użyta przewiewna i wytrzymała pianka wysokoelastyczna, która zapewni stabilne podparcie. Całość dopełnia lodowa piana GREENGEL, o właściwościach termoregulacyjnych, co pomaga szybciej zasnąć nawet podczas letniego upału.

Zdjęcie materaca Materasso Spinal Duo - materac termoelastyczny, piankowy

Budowa materaca Spinal Duo

Budowa Materac Materasso Spinal Duo - wysokoelastyczny, piankowy Budowa Materac Materasso Spinal Duo - wysokoelastyczny, piankowy

Całkowita wysokość materaca Spinal Duo ok. 27 cm

 1. Pokrowiec THERMOBALANCE - Stworzony z nowoczesnej tkaniny która znakomicie reguluje temperaturę oraz odprowadza nadmiar wilgoci. Materiał najbliższy skórze człowieka, przyjemny i delikatny w dotyku.
 2. Pianka GREENGEL - Wysokoelastyczna piana o strukturze otwartych komórek, która zapewnia znakomitą przewiewność oraz arktyczną świeżość.
 3. Pianka NIGTFLY - Innowacyjny system nacięć pianki NIGHTFLY wpływa na rozluźnienie mięśni oraz redukcje nacisków na ciało, przekłada się to na komfort, zdrowie i jeszcze lepsze dopasowanie.
 4. Zimna piana - Materiał o zwiększonej gęstości, który zapewnia stabilne podparcie całego ciała

Komu polecamy materac Spinal Duo?

Spinal Duo jest idealnym wyborem dla osób preferujących głębsze dopasowanie oraz większa sprężystość podłoża. Spełni również oczekiwania osób, które potrzebują swobody w zmianie pozycji podczas snu. Materac jakim jest Spinal Duo zalecany jest osobom cierpiącym na ból pleców, ponieważ właściwe podtrzymanie całego ciała odciąży oraz rozluźni spięte mięśnie.

Komu polecamy, ikona eksperta

Skala twardości materaca Spinal Duo

Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 7/10, powyżej 80 kg - 8/10
Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 7/10, powyżej 80 kg - 8/10

Skala twardości materaca Spinal Duo wersja Partner

Materac Spinal Duo w konfiguracji partner posiada dwie twardości po jednej stronie materaca. Jest o idealna opcja dla par o różnej wadze lub preferujących odmienną twardość materaca. Strona, na której śpi osoba cięższa, jest twardsza [H3], a strona osoby lżejszej jest miększa [H2]. To rozwiązanie zapewnia nie tylko odpowiedni komfort snu dla każdego z użytkowników, ale i prawidłowe podparcie kręgosłupa z zachowaniem naturalnych krzywizn.

Skala twardości (twardość H3) dla osób poniżej 80 kg - 6/10, powyżej 80 kg - 5/10, (twardość H2) dla osób poniżej 80 kg - 5/10, powyżej 80 kg - 4/10
Skala twardości (twardość H3) dla osób poniżej 80 kg - 6/10, powyżej 80 kg - 5/10, (twardość H2) dla osób poniżej 80 kg - 5/10, powyżej 80 kg - 4/10

Pokrowiec THERMOBALANCE

Jest to nowoczesna tkanina, stworzona z inteligentnych włókien CUSTOMOOD, które przejawiają właściwości termoregulacyjne podobne do skóry człowieka. Włókno reaguje na temperaturę, otwierając się lub zamykając - tak jak pory skóry człowieka, co powoduje dostosowanie się tkaniny do ciała. W sytuacji gdy temperatura jest większa, struktura tkaniny otwiera się odprowadzając nadmierną temperaturę i wilgoć, po czym ponownie zamyka swoją strukturę. Zapobiega przegrzewaniu się lub wyziębieniu podczas snu, zapewniając najlepszy możliwy komfort. Zapewnia uczucie wiecznej świeżości, higieniczności równocześnie pełnej antybakteryjności.

Pokrowiec THERMOBALANCE

Pianka wysokoelastyczna GREENGEL

Nowoczesna piana wysokoelastyczna, która zapewnia arktyczną świeżość podczas snu. Wyjątkowa struktura otwartych komórek podnosi maksymalnie zdolność wentylacji, zmniejszając uczucie przegrzania. Wysoka elastyczność, zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdej wagi i wzrostu, równomiernie rozkładając ciężar na całej powierzchni ciała. Szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu, który może się utrzymać przez długie lata, nawet przy użytkowaniu przez dwie osoby jednocześnie. Przy produkcji pian nie zastosowano szkodliwego czynnika CFC, co zapewnia bezpieczne otoczenie podczas snu, nawet osobom cierpiącym na alergie.

Pianka Greengel

Pianka wysokoelastyczna NIGHTFLY

To nowoczesna włoska pianka o cechach wysokoelstycznych, produkowana na bazie wody. Jest bezpieczna dla środowiska i zdrowia użytkownika, dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania. System innowacyjnych nacięć w piance Nightfly wpływa na rozluźnienie mięśni oraz redukcje nacisków na ciało, przekłada się to na komfort, zdrowie i jeszcze lepsze dopasowanie. Zapewnia wysoką elastyczność punktową w materacach, dzięki czemu kręgosłup zachowuje swoje naturalne krzywizny. Pianka Nightfly cechuje się wysoką odpornością na deformacje i odgniecenia, zapewniając maksymalny komfort przez długie lata.

Struktura otwartych komórek pianki wysokoelastycznej

Zimna piana

Jest to komfortowa, przewiewna pianka wysokiej gęstości, która zapewnia prawidłowe podparcie całego ciała. Nowoczesna technologia produkcji pozwala otworzyć komórki, co wpływa na dobrą przewiewność, wygładzić ją, zwiększając elastyczność, czy nawet wpłynąć na zmniejszenie wydawanego dźwięku podczas używania. Wysoka sprężystość sprawia, że zimna piana zachowuje swój kształt na długie lata użytkowania. Doskonale przepuszcza powietrze, zapewnia świeżość, co jest ważne dla osób uczulonych na roztocza. Zimne piany są uważane za bardziej ekologiczne, niż klasyczne piany poliuretanowe.

Struktura ZIMNEJ PIANY

Siatka 3D

Pas siatki 3D umiejscowiona na bokach zapewnia jeszcze lepszą wentylację pianek, co pozwala utrzymać odpowiednią higienę materaca, jednocześnie zmniejszając rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Pokrowiec THERMOBALANCE materaca Spinal Duo został wyposażony w zamek 360° umożliwiający jego łatwe rozdzielenie i ściągnięcie do prania.

Siatka 3D Materac Mollyflex Argento Therapy

Co zyskasz kupując materac Spinal Duo

Wersja dla par

Wersja Partner – Możliwość wyboru materaca w wersji PARTNER, która jest połączeniem dwóch twardości. Jedna połowa posiada twardsze podłoże ( H3 ), druga miększe ( H2 ). Jest to idealne rozwiązanie dla par preferujących różne twardości materaca.

Dla alergików

Dla alergików – Materac został stworzony z materiałów wolnych od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergennych.

ikona Wytrzymały

Wytrzymały – Pianka wysokoelastyczna GREENGEL oraz NIGHTFLY jest odporna na deformowanie się.

10 lat gwarancji na rdzeń materaca

10 lat gwarancji – na rdzeń materaca

Ikona śnieżynki

Chłodzący – Doskonała przewiewność pokrowca wraz z właściwościami pianki zapewnia przyjemny efekt chłodzenia podczas snu.

Big man icon

Waga do 150kg na jedną osobę – Duża sprężystość oraz wysoki stopień twardości zapobiegają zapadaniu się w materac (przy twardości H3!).

Wentylacja

Odpowiednia wentylacja – Pokrowiec posiada siatkę 3D, a rdzeń materaca posiada otwartą strukturę komórkową, która zapewnia jego odpowiednią wentylację, uniemożliwiając rozwój bakterii, roztoczy i drobnoustrojów.

Ikona zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy – Pokrowiec materaca został wyposażony w zamek umożliwiający jego zdjęcie co ułatwia pranie.

Ikona Na stelaż regulowany

Zastosowanie w stelażach regulowanych – materac może być stosowany w regulowanych stelażach, dzięki wysokiemu poziomowi elastyczności.

Przekreślona kropla

Zmniejszona potliwość – Otwarta struktura komórek pianki wraz z dobrą wentylacją pokrowca zapewniają odpowiednie odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu pocenie podczas snu jest zmniejszone.

Ikona listek

ECO – Ekologiczna produkcja bez szkodliwych dla człowieka i środowiska substancji CFC.

Ikona plecy

Rozluźnia mięśnie – System innowacyjnych nacięć w piance Nightfly wpływa na rozluźnienie mięśni wokół kręgosłupa oraz redukcje nacisków na ciało, przekłada się to na komfort, zdrowie i jeszcze lepsze dopasowanie.

Komu nie polecamy Spinal Duo?

Twardsza wersja H3 nie będzie dobrym wyborem dla osób o niższej wadze, a także tych preferujących bardziej miękkie podłoże. Wersja bardziej miękka - H2 nie jest polecana osobom o wyższej wadze, preferujących twarde podłoże i swobodę w zmianie pozycji podczas snu.

Warning icon

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Jeśli powyższy opis mija się z Twoim pojęciem komfortu kliknij w przycisk i wypełnij formularz, a wybierzemy idealny materac dla Ciebie!

Produkt został sprawdzony przez naszych klientów

Materac Materasso Spinal Duo został sprawdzony i przetestowany przez Klientów dokonujących zakupów w naszych salonach stacjonarnych. Szacunkowo około 8/10 osób wybrało ten model spośród trzech innych o podobnych parametrach i stopniu twardości.

Sprawdzony przez naszych klientów stempel

Co zyskujesz kupując materac Spinal Duo u nas?

 • Zakup u oficjalnego dystrybutora marki Materasso
 • Zdrowy i spokojny sen każdej nocy przez minimum 10 lat
 • Komfort i ekologiczny odpoczynek na najwyższym poziomie
 • Odpowiednio zabezpieczony materac
 • Materac pakowany próżniowo - nikt przed Tobą na nim nie spał
 • Instrukcję użytkowania
 • Kartę gwarancyjną dołączoną do materaca
 • Transport z wniesieniem
Materac Materasso Spinal Duo - wysokoelastyczny, piankowy
Twardość
H2 lub H3
Wysokość
27 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Tak
Dwie różne strony materaca
Tak
Wersja Partner
Tak
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
Piankowy
Ilość sprężyn na 1 m2
Brak
Ilość stref twardości
7
1003326
3 Opinie

wszystko ok
w sklepie polecono nam ten materaca, po wnikliwym przeanalizowaniu z opisu i rozmowy, zdecydowaliśmy się na zakup tego materaca. Super wygodny, lepiej trafić nie mogliśmy. W końcu się wysypiamy.
w

Super!
Komfort i spanie 5/5 Dawno się tak dobrze nie wysypiałam, wolę takie właśnie bardziej miękkie dopasowujące się materace. No jak na chmurce się śpi! Jeden minus - ciężko teraz wstać do pracy :(
w

Polecam w 100%
Mega pozytyw za całość! wygoda i komfort na najwyższym poziomie. Jeden minus, że materac przyszedł zrolowany i czekałam 2 dni żeby wygodnie pospać, ale było warto! Polecam z czystym sumieniem!
w

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.