Ochraniacz na poduszkę Mollyflex

Kategoria: Ochraniacze
80,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych

ochraniacz na poduszkę, który pomoże zabezpieczyć ją przed nadmiernym zużyciem i uszkodzeniami mechanicznymi. Ochraniacz na poduszkę od MollyFlex to innowacyjnie zaprojektowany produkt, który odznacza się 3-warstwową ochroną.

Ochraniacz na materac Mollyflex

Poduszka to obok materaca jeden z najważniejszych elementów w sypialni oraz główna składowa zdrowego snu, ponieważ zapewnia stabilne podparcie dla głowy i szyi. W związku z tym wymaga od użytkownika starannej dbałości o jej stan. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest ochraniacz na poduszkę, który pomoże zabezpieczyć ją przed nadmiernym zużyciem i uszkodzeniami mechanicznymi. Ochraniacz na poduszkę od MollyFlex to innowacyjnie zaprojektowany produkt, który odznacza się 3-warstwową ochroną.

Na zewnątrz jest to specjalistyczna, „oddychająca” dzianina bawełniana, utrzymująca idealny przepływ powietrza.

Z kolei w środku ochraniacza znajduje się specjalna membrana, która nie przepuszcza żadnych cieczy, chroniąc w ten sposób poduszkę przed wilgocią i namnożeniem niepożądanych drobnoustrojów.

Ostatnia warstwa znajduje się na spodzie i również jest wykonana z „oddychającej”, naturalnej dzianiny bawełnianej.

Ochraniacz na poduszkę składający się z materiałów i tkanin wysokiej jakości to gwarancja skutecznej ochrony poduszki przed mechanicznym zużyciem na lata oraz jeszcze większy komfort snu.

Ochraniacz na materac Mollyflex

Konserwacja ochraniacza na poduszkę:

  • prać w temp. do 95 °C
  • suszyć w pozycji rozwieszonej po nadaniu pierwotnego kształtu
  • nie stosować wybielaczy
  • nie czyścic chemicznie
  • nie maglować
  • nie wymaga prasowania
Ochraniacz na materac Perdormire
9964
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.