Stelaże bez regulacji

Stelaże bez regulacji – postaw na prostotę

Interesują Cię stelaże bez regulacji? Jesteś w dobrym miejscu. Najważniejszym elementem sypialni jest z pewnością łóżko – spełnia jej podstawową rolę oraz ma największy wpływ na to, jak wygląda pomieszczenie. Decydującym czynnikiem podczas projektowania sypialni staje się więc wybór stelaża.

Warto przemyśleć jaki typ będzie się w naszym przypadku sprawdzał najbardziej. Do wyboru mamy kilka typów stelaży: stelaże nieregulowane, regulowane ręcznie bądź wykorzystujące do tego silnik elektryczny. Najmniej korzystnym wyborem, jest rezygnacja ze stelaża. Stelaż pod materac jest elementem, którego nie powinniśmy pomijać, ponieważ odbija się to negatywnie zarówno na żywotności materaca, jak i na naszym zdrowiu (kręgosłup nie jest wystarczająco dobrze podparty). Stelaż do łóżka bez regulacji jest prawdopodobnie najprostszym, ale także najmniej awaryjnym rozwiązaniem: nie ma mechanizmu podnoszącego, a więc nie ma również ryzyka, że ulegnie on usterce.

Stelaż elastyczny Normal 28 SM Stelaż elastyczny Normal 28 SM 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Normal 28 SM

Śpioch
13563219
229,00 zł
Stelaż Normal 28 SM  wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, mocowanych do ramy stelaża, w uchwytach z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Polecany szczególnie do łóżek z niska ramą, pod wszystkie rodzaje...
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Normal 18 SM

73B5-8987G3_20180228110941
188,00 zł
Stelaż wykonany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia.Składa się z 18 szerokich brzozowych listew sprężynujących, mocowanych do ramy stelaża, w uchwytach z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie.
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Easypack Comforteo

Comforteo
33310837
190,00 zł
Stelaż Easypack to profesjonalne i tanie rozwiązanie dla każdego rodzaju materaca. W odróżnieniu od pozostałych stelaży Comforteo, Easypack jest łatwiejszy w transporcie – jest dostarczany w kartonie i przeznaczony do samodzielnego złożenia.  
Stelaż elastyczny Normal 28 NV Stelaż elastyczny Normal 28 NV 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Normal 28 NV

MATERACE MERITA
1008019
263,00 zł
Stelaż Normal 28 NV wykonany ze sklejki drzew liściastych, o specyficznej budowie, zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, mocowanych do ramy stelaża, w uchwytach z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Dodatkowa poprzeczna listwa łącząca ramę w części środkowej, wzmacnia całą...
Stelaż elastyczny Komfort 28 NV Stelaż elastyczny Komfort 28 NV 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Komfort 28 NV

MATERACE MERITA
15633869
415,00 zł
Stelaż Komfort 28 NV wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu duoflex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty posiadają dodatkową amortyzację, są...
Stelaż elastyczny Standard 28 NV Stelaż elastyczny Standard 28 NV 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Standard 28 NV

MATERACE MERITA
15633875
306,00 zł
Stelaż Standard 28 NV wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących,których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu flex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty są nasuwane na kołki osadzone w ramie, co umożliwiaswobodny...
Available
Stelaże

Stelaż elastyczny Normal 16 SM

73B5-8987G3_20180228110941
195,00 zł
Stelaż wykonany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia.Składa się z 16 szerokich brzozowych listew sprężynujących, mocowanych do ramy stelaża, w uchwytach z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie.
 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż samonośny Senpur QUATRO NV EL

73B5-8987G3_20180228110941
3 048,00 zł
Rama stelaża foliowana, wykonana ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla stelaży przenoszących duże obciążenia. Wnętrze zbudowano w systemie wahliwej amortyzacji i składa się z 40 segmentowych uchwytów dla rozmiaru 80x200 lub 50 dla rozmiaru 90x200, które mocowane są na poprzecznych listwach giętych.
 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż Senpur QUATRO NV

73B5-8987G3_20180228110941
1 060,00 zł
Rama stelaż wykonana ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla przenoszących duże obciążenia. Rama foliowana. Wnętrze zbudowane w systemie wachliwej amortyzacji składa się z 55 segmentowych ,uchwytów mocowanych na poprzecznych listwach giętych.
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Apollo II Janpol

JANPOL
73B5-8987G3_20180228110941
269,00 zł
To elastyczny stelaż zbudowany z aż 28 sprężynujących, brzozowych listewek, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów materacy, a w szczególności dla tych wysokoelastycznych i lateksowych.

Stelaże nieregulowane – świetny wybór na lata

Coraz częściej jesteśmy przez producentów przyzwyczajani do tego, że niemal każdy nabywany produkt, może mieć niemal nieskończenie wiele funkcji. Dlatego, możemy ulec wrażeniu, że kiedy tych możliwości indywidualnego dostosowania jest mniej – otrzymujemy produkt drugiej kategorii – w pewnym sensie gorszy. Warto jednak zwrócić uwagę, że dodatkowe funkcjonalności mogą okazać się kłopotliwe – np. w przypadku awarii. Stelaże pod materac bez regulacji będą spełniały swoje główne zadanie, a przy okazji ich cena będzie dużo bardziej atrakcyjna niż w przypadku bardziej złożonych opcji.

Stelaż pod materac – jaki jest jego cel?

Decyzji o wyborze stelaża pod materac dobrze dokonać równolegle z wyborem łóżka i materaca. Wtedy uzyskujemy gwarancję, że wszystkie te elementy będą ze sobą świetnie współgrały, a my otrzymamy kompletny wygodny i estetyczny zestaw do sypialni. Warto pamiętać, że nawet najlepszy materac, użytkowany w nieprawidłowy sposób (czyli na przykład pozbawiony stelaża) zdecydowanie zmieni swoje właściwości i ostatecznie możemy być nieusatysfakcjonowani.

Stelaże pod materac nieregulowane – użytkowanie

Stelaże bez regulacji wykonane są ze sklejek różnego rodzaju drewna i są zaprojektowane tak, aby były w stanie znosić duże obciążenia. Składają się z wielu listew sprężynujących, umieszczonych na odpornych na odkształcenia i amortyzowanych uchwytach, które pozwalają na nasuwanie na kołki osadzone w ramie, dzięki czemu mogą swobodnie przechylać się wzdłuż osi głównej i dostosowywać do kształtu ciała.

Stelaże pod materac bez regulacji zapewniają optymalne podparcie materaca na całej jego szerokości. Pozwalają również na cyrkulację powietrza pomiędzy listwami a materacem. Konstrukcja stelaża jest stabilna, odporna i bezpieczna w użytkowaniu. Stelaże do łóżka występują w wielu rozmiarach, możliwe jest więc dopasowanie do już posiadanych pozostałych części łóżka.

Nasz sklep z materacami Sekret Snu oferuje również stelaże regulowane ręcznie lub stelaże regulowane elektrycznie – sprawdź wszystkie propozycje!

Filtruj według

Rozmiar
Cena
188 3048
Producenci
więcej... mniej
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.