Stelaże bez regulacji

Stelaże bez regulacji – postaw na prostotę

Interesują Cię stelaże bez regulacji? Jesteś w dobrym miejscu. Najważniejszym elementem sypialni jest z pewnością łóżko – spełnia jej podstawową rolę oraz ma największy wpływ na to, jak wygląda pomieszczenie. Decydującym czynnikiem podczas projektowania sypialni staje się więc wybór stelaża.

Warto przemyśleć jaki typ będzie się w naszym przypadku sprawdzał najbardziej. Do wyboru mamy kilka typów stelaży: stelaże nieregulowane, regulowane ręcznie bądź wykorzystujące do tego silnik elektryczny. Najmniej korzystnym wyborem, jest rezygnacja ze stelaża. Stelaż pod materac jest elementem, którego nie powinniśmy pomijać, ponieważ odbija się to negatywnie zarówno na żywotności materaca, jak i na naszym zdrowiu (kręgosłup nie jest wystarczająco dobrze podparty). Stelaż do łóżka bez regulacji jest prawdopodobnie najprostszym, ale także najmniej awaryjnym rozwiązaniem: nie ma mechanizmu podnoszącego, a więc nie ma również ryzyka, że ulegnie on usterce.

Filtruj według

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.