Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Normal 28 SM Stelaż elastyczny Normal 28 SM 2
Available
Stelaże bez regulacji

Gęsty stelaż elastyczny Normal 28 SM

Śpioch
73B5-8987G3_20180228110941
240,00 zł
Stelaż Normal 28 SM  wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, mocowanych do ramy stelaża, w uchwytach z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Polecany szczególnie do łóżek z niska ramą, pod wszystkie rodzaje...
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Easypack Comforteo

Comforteo
73B5-8987G3_2018041215403111
181,00 zł
Stelaż Easypack to profesjonalne i tanie rozwiązanie dla każdego rodzaju materaca. W odróżnieniu od pozostałych stelaży Comforteo, Easypack jest łatwiejszy w transporcie – jest dostarczany w kartonie i przeznaczony do samodzielnego złożenia.  

Stelaże bez regulacji - postaw na prostotę

Najważniejszym elementem sypialni jest z pewnością łóżko - spełnia jej podstawową rolę oraz ma największy wpływ na to, jak wygląda pomieszczenie. Decydującym czynnikiem podczas projektowania sypialni staje się więc wybór stelaża. Warto przemyśleć jaki typ będzie się w naszym przypadku sprawdzał najbardziej. Do wyboru mamy kilka typów stelaży: stelaże nieregulowane, regulowane ręcznie bądź wykorzystujące do tego silnik elektryczny. Najmniej korzystnym wyborem, jest rezygnacja ze stelaża. Stelaż pod materac jest elementem, którego nie powinniśmy pomijać, ponieważ odbija się to negatywnie zarówno na żywotności materaca, jak i na naszym zdrowiu (kręgosłup nie jest wystarczająco dobrze podparty). Stelaże nieregulowane są prawdopodobnie najprostszym, ale także najmniej awaryjnym rozwiązaniem: nie ma mechanizmu podnoszącego, a więc nie ma również ryzyka, że ulegnie ono usterce.

Stelaże nieregulowane - świetny wybór na lata

Coraz częściej jesteśmy przez producentów przyzwyczajani do tego, że niemal każdy nabywany produkt, może mieć niemal nieskończenie wiele funkcji. Dlatego, możemy ulec wrażeniu, że kiedy tych możliwości indywidualnego dostosowania jest mniej - otrzymujemy produkt drugiej kategorii - w pewnym sensie gorszy. Warto jednak zwrócić uwagę, że dodatkowe funkcjonalności mogą okazać się kłopotliwe - np. w przypadku awarii. Stelaże bez regulacji będą spełniały swoje główne zadanie, a przy okazji ich cena będzie dużo bardziej atrakcyjna niż w przypadku bardziej złożonych opcji.

Stelaż pod materac - jaki jest jego cel?

Decyzji o wyborze stelaża pod materac dobrze dokonać równolegle z wyborem łóżka i materaca. Wtedy uzyskujemy gwarancję, że wszystkie te elementy będą ze sobą świetnie współgrały, a my otrzymamy kompletny wygodny i estetyczny zestaw do sypialni. Warto pamiętać, że nawet najlepszy materac, użytkowany w nieprawidłowy sposób (czyli na przykład pozbawiony stelaża) zdecydowanie zmieni swoje właściwości i ostatecznie możemy być nieusatysfakcjonowani.

Stelaż bez regulacji - użytkowanie

Stelaże bez regulacji wykonane są ze sklejek różnego rodzaju drewna i są zaprojektowane tak, aby były w stanie znosić duże obciążenia. Składają się z wielu listew sprężynujących, umieszczonych na odpornych na odkształcenia i amortyzowanych uchwytach, które pozwalają na nasuwanie na kołki osadzone w ramie, dzięki czemu mogą swobodnie przechylać się wzdłuż osi głównej i dostosowywać do kształtu ciała. Stelaże nieregulowane zapewniają optymalne podparcie materaca na całej jego szerokości. Pozwalają również na cyrkulację powietrza pomiędzy listwami a materacem. Konstrukcja stelaża jest stabilna, odporna i bezpieczna w użytkowaniu. Stelaże występują w wielu rozmiarach, możliwe jest więc dopasowanie do już posiadanych pozostałych części łóżka.

Filtruj według

Rozmiar
więcej... mniej
Producenci
Cena
181 240

Najczęściej Kupowane

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.