Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Simpack  Comforteo Stelaż elastyczny Simpack  Comforteo 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Simpack Comforteo

Comforteo
73B5-8987G3_20180412154031
156,00 zł
Stelaż Simpack to profesjonalne i tanie rozwiązanie dla każdego rodzaju materaca. W odróżnieniu od pozostałych stelaży Comforteo, Simpack jest łatwiejszy w transporcie – jest dostarczany w kartonie i przeznaczony do samodzielnego złożenia.  
Stelaż elastyczny Normal 28 NV Stelaż elastyczny Normal 28 NV 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Normal 28 NV

MATERACE MERITA
73B5-8987G3_20180228113436
220,00 zł
Stelaż Normal 28 NV wykonany ze sklejki drzew liściastych, o specyficznej budowie, zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, mocowanych do ramy stelaża, w uchwytach z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Dodatkowa poprzeczna listwa łącząca ramę w części środkowej, wzmacnia całą...
Stelaż elastyczny Standard 28 NV Stelaż elastyczny Standard 28 NV 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Standard 28 NV

MATERACE MERITA
73B5-8987G3_20180228123634
230,00 zł
Stelaż Standard 28 NV wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących,których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu flex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty są nasuwane na kołki osadzone w ramie, co umożliwiaswobodny...
 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Arkadia II Janpol

JANPOL
73B5-8987G3_20180228110941
222,00 zł
Arkadia II to elastyczny stelaż zbudowany z aż 28 sprężynujących, brzozowych listewek, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów materacy, a w szczególności dla tych wysokoelastycznych i lateksowych. Każda listewka stelaża jest zamontowana w oddzielnym, elastycznym i trwałym uchwycie, który pozwala na płynne poruszanie się listewek góra – dół. 
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny, bukowy - prosty Comforteo

Comforteo
73B5-8987G3_20180412160032
250,00 zł
Stelaż prosty o regulowanej twardości, wysoki na 6 cm, wykonany z wytrzymałych listew z drewna bukowego, z których każda umieszczona jest w gumowych, sprężynujących uchwytach.  
Stelaż elastyczny Komfort 28 NV Stelaż elastyczny Komfort 28 NV 2
Available
Stelaże bez regulacji

Stelaż elastyczny Komfort 28 NV

MATERACE MERITA
73B5-8987G3_20180228115528
295,00 zł
Stelaż Komfort 28 NV wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu duoflex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty posiadają dodatkową amortyzację, są...

Stelaże bez regulacji - postaw na prostotę

Najważniejszym elementem sypialni jest z pewnością łóżko - spełnia jej podstawową rolę oraz ma największy wpływ na to, jak wygląda pomieszczenie. Decydującym czynnikiem podczas projektowania sypialni staje się więc wybór stelaża. Warto przemyśleć jaki typ będzie się w naszym przypadku sprawdzał najbardziej. Do wyboru mamy kilka typów stelaży: stelaże nieregulowane, regulowane ręcznie bądź wykorzystujące do tego silnik elektryczny. Najmniej korzystnym wyborem, jest rezygnacja ze stelaża. Stelaż pod materac jest elementem, którego nie powinniśmy pomijać, ponieważ odbija się to negatywnie zarówno na żywotności materaca, jak i na naszym zdrowiu (kręgosłup nie jest wystarczająco dobrze podparty). Stelaże nieregulowane są prawdopodobnie najprostszym, ale także najmniej awaryjnym rozwiązaniem: nie ma mechanizmu podnoszącego, a więc nie ma również ryzyka, że ulegnie ono usterce.

Stelaże nieregulowane - świetny wybór na lata

Coraz częściej jesteśmy przez producentów przyzwyczajani do tego, że niemal każdy nabywany produkt, może mieć niemal nieskończenie wiele funkcji. Dlatego, możemy ulec wrażeniu, że kiedy tych możliwości indywidualnego dostosowania jest mniej - otrzymujemy produkt drugiej kategorii - w pewnym sensie gorszy. Warto jednak zwrócić uwagę, że dodatkowe funkcjonalności mogą okazać się kłopotliwe - np. w przypadku awarii. Stelaże bez regulacji będą spełniały swoje główne zadanie, a przy okazji ich cena będzie dużo bardziej atrakcyjna niż w przypadku bardziej złożonych opcji.

Stelaż pod materac - jaki jest jego cel?

Decyzji o wyborze stelaża pod materac dobrze dokonać równolegle z wyborem łóżka i materaca. Wtedy uzyskujemy gwarancję, że wszystkie te elementy będą ze sobą świetnie współgrały, a my otrzymamy kompletny wygodny i estetyczny zestaw do sypialni. Warto pamiętać, że nawet najlepszy materac, użytkowany w nieprawidłowy sposób (czyli na przykład pozbawiony stelaża) zdecydowanie zmieni swoje właściwości i ostatecznie możemy być nieusatysfakcjonowani.

Stelaż bez regulacji - użytkowanie

Stelaże bez regulacji wykonane są ze sklejek różnego rodzaju drewna i są zaprojektowane tak, aby były w stanie znosić duże obciążenia. Składają się z wielu listew sprężynujących, umieszczonych na odpornych na odkształcenia i amortyzowanych uchwytach, które pozwalają na nasuwanie na kołki osadzone w ramie, dzięki czemu mogą swobodnie przechylać się wzdłuż osi głównej i dostosowywać do kształtu ciała. Stelaże nieregulowane zapewniają optymalne podparcie materaca na całej jego szerokości. Pozwalają również na cyrkulację powietrza pomiędzy listwami a materacem. Konstrukcja stelaża jest stabilna, odporna i bezpieczna w użytkowaniu. Stelaże występują w wielu rozmiarach, możliwe jest więc dopasowanie do już posiadanych pozostałych części łóżka.

Filtruj według

Rozmiar
więcej... mniej
Producenci
Cena
156 295
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.