Stelaże regulowane ręcznie

Stelaż regulowany Comforteo
Available
Stelaże regulowane ręcznie

Stelaż regulowany Comforteo

Comforteo
73B5-8987G3_20180412134356
324,00 zł
Stelaż z możliwością ręcznego podnoszenia zagłówka o regulowanej twardości, o wysokości 6 cm. Wykonany z trwałych i wytrzymałych listew z drewna bukowego, z których każda umieszczona jest w elastycznych gumowych uchwytach. 
Stelaż regulowany Standard 28 KF Stelaż regulowany Standard 28 KF 2
Available
Stelaże regulowane ręcznie

Stelaż regulowany Standard 28 KF

MATERACE MERITA
73B5-8987G3_20180302164540
370,00 zł
Stelaż Standard 28 KF wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących,których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu flex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty są nasuwane na kołki osadzone w ramie, co umożliwia swobodny...
Stelaż regulowany Komfort 28 KF
Available
Stelaże regulowane ręcznie

Stelaż regulowany Komfort 28 KF

MATERACE MERITA
73B5-8987G3_20180302161229
420,00 zł
Stelaż Komfort 28 KF wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu duoflex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty posiadają dodatkową amortyzację, są...

Stelaże regulowane ręcznie - praktyczny wybór

Podczas wyboru stelaża zwracamy baczną uwagę na dwie kwestie - wygląd oraz funkcjonalność. Możemy zdecydować się na wersję bez regulacji lub stelaż do łóżka regulowany ręcznie bądź elektrycznie. Typy nie różnią się między sobą znacząco, jeśli chodzi o wygląd, natomiast mają zupełnie inne parametry użytkowe. Niewątpliwą zaletą stelaża regulowanego ręcznie jest jego niezawodność i wieloletnia trwałość. Jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie, jeśli zależy nam na możliwości ustawiania położenia naszego materaca.

Regulowany stelaż do łóżka - komu się przyda?

Stelaż do łóżka regulowany pozwala na ustawienie materaca w sposób, który najbardziej nam odpowiada. Sprawdzi się idealnie dla osób, które spędzają w łóżku czas nie tylko śpiąc, ale także czytając książkę czy oglądając. Będzie korzystną opcją także w przypadku dolegliwości bólowych kręgosłupa lub problemów z krążeniem - podniesienie części nośnej pomoże na wygodne uniesienie nóg, dzięki czemu krew będzie łatwiej odprowadzana w kierunku serca (zmniejszenie uczucia ciężkości nóg, obecnego np. w przypadku żylaków). Stelaż do łóżka regulowany daje swobodę wyboru - możemy nie korzystać z tej opcji bardzo często, ale jeśli pojawi się taka potrzeba - uzyskujemy taką możliwość. Regulacja zdecydowanie poprawia komfort korzystania z łóżka i dopasowania jej do aktualnego stanu zdrowia czy wykonywanej aktywności.

Stelaże regulowane ręcznie - użytkowanie

Dostępne są dwa główne typu regulacji: ręczna i elektryczna. Wybór opcji ręcznej gwarantuje nam niezawodność -uzyskujemy pewność, że będziemy mogli dostosować ułożenie materaca zawsze wtedy, gdy będziemy tego potrzebowali. Mechaniczna regulacja nachylenia umożliwia ustawienie zagłówka na 5 różnych wysokościach. Regulowana jest również część nośna. Stelaż do łóżka regulowany ręcznie składa się kilkudziesięciu drewnianych listew sprężynujących umieszczonych w uchwytach powstałych z odpornego na zużycie materiału. Uchwyty te nasuwane są na kołki wbudowane w ramę łóżka, dzięki czemu użytkownik może stopniować poziom nachylenia.

Stelaż do łóżka regulowany- idealne dopasowanie

Regulowany stelaż do łóżka świetnie sprawdzi się, jeśli chcemy mieć większą kontrolę nad ułożeniem naszego ciała podczas korzystania z łóżka. Jest również sposobem na wentylację naszego materaca - umożliwia swobodny przepływ powietrza pomiędzy listewkami, który korzystnie wpływa na jego stani. Konstrukcja jest zaprojektowana tak, by korzystanie z niej przebiegało bezawaryjnie i było wygodne.

Filtruj według

Rozmiar
więcej... mniej
Producenci
Cena
324 420
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.