W ofercie SekretSnu.pl posiadamy materace do sypialni kilku producentów. Jedną z marek, której wyroby rekomendujemy jest Merita. Co warto wiedzieć o firmie i jakie produkty proponowane przez nią można znaleźć w naszym sklepie internetowym?

Merita – o firmie

Merita to polska firma funkcjonująca na rynku materacy od lat 90. W SekretSnu.pl rekomendujemy materace do spania sygnowane logo tej marki z kilku powodów. Jakich? Co możemy powiedzieć o produktach Merita i samej firmie?

Historia i rozwój

Przedsiębiorstwo Merita zostało założone w 1990 roku w Warszawie. Początkowo zajmowało się importem i dystrybucją materacy włoskich, by z czasem, po poznaniu specyfiki wyrobów z południa Europy, zająć się produkcją własnych. Pierwsze materace marki wyprodukowano w 1994 roku.
Szybko okazało się, że dostosowane do potrzeb klientów z lokalnego rynku materace, w niczym nie ujmują wyrobom najbardziej renomowanych europejskich marek. Popyt na materace Merita wciąż rósł, a produkcja z roku na rok zwiększała się. Po 24. latach działalności Merita stała się jedną z największych firm oferujących materace w Polsce i silną konkurencją dla producentów z rodzimego rynku i nie tylko.

Jakość Mertia

Pierwsze materace Merita powstawały na bazie produktów importowanych z Włoch, dzięki czemu dorównywały pod względem jakości wyrobom najbardziej doświadczonych marek. Firma czerpała z nich zarówno konstrukcje materacy, jak i procesy technologiczne umożliwiające ich produkcję, które z biegiem czasu rozwijała, poszerzając tym samym możliwości własnego zakładu.
Obecnie, materace Merita wyróżniają się na tle innych jakością będącą wypadkową wieloletniego doświadczenia przedsiębiorstwa, nieustannego rozwoju firmy oraz podkreślanej przez jej przedstawicieli dbałości o materiały używane przy produkcji materacy marki.

Materace Merita w Polsce i Europie

Merita to całkowicie polskie przedsiębiorstwo oparte na krajowej produkcji, które oferuje materace przede wszystkim na rodzimym rynku. Nie zmienia to faktu, że produkty marki eksportowane są również do wielu krajów Europy, szczególnie środkowo-wschodniej i południowej. Materace Merita charakteryzuje bowiem jakość odpowiadająca standardom międzynarodowym, której nie można marce zaprzeczyć.

SekretSnu.pl – sklep z materacami Mertia

Zastanawiasz się gdzie kupić materace Merita? Nie myśl nad tym zbyt długo – trafiłeś do sklepu, w którym oferowane jest wiele produktów tej marki. Jakie materace producenta oferujemy?

Materace Merita

Materace Merita - rodzaje

Jako marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji materacy, Merita proponuje klientom praktycznie wszystkie popularne ich rodzaje. Merita zajmuje się produkcją materacy piankowych i sprężynowych klasycznych oraz nowoczesnych – w katalogu modeli można znaleźć m.in. materace termoelastyczne, lateksowe czy do zastosowań hotelowych.
Producent proponuje klientom zarówno podstawowe, uniwersalne modele, które sprawdzą się w sypialni czy pokoju dziecięcym, jak i materace specjalistyczne przeznaczone do placówek medycznych czy dla osób obłożnie chorych. Marka stosuje zróżnicowane ceny – w katalogu wyrobów Merita znajdują się materace na każdą kieszeń.

Materace Merita w SekretSnu.pl

SekretSnu.pl jest jedną z najlepszych odpowiedzi na pytanie gdzie kupić materace Merita, bowiem w e-sklepie można znaleźć kilkadziesiąt modeli produktów tej marki. Jakich?
Sklep z materacami Merita SekretSnu.pl wyselekcjonował kilkadziesiąt materacy producenta odpowiednich do zastosowań domowych. Rekomendowane w SekretSnu.pl materace Merita charakteryzują się dobrą relacją jakości do ceny. Wybrane modele to popularne materace spotykające się z pozytywnymi opiniami użytkowników, które można spotkać w wielu domach i mieszkań.
Wśród licznych propozycji Merita rekomendujemy przede wszystkim wielowarstwowe materace bonellowe oraz materace kieszeniowe i piankowe. Materace ortopedyczne, które można wśród nich znaleźć sprawdzą się nawet w domach i mieszkaniach osób obłożnie chorych. W ofercie posiadamy materace Merita na każdą kieszeń - sprawdź!
Chcesz wiedzieć, gdzie kupić materace Merita? Miejscem, w którym otrzymasz produkty tej firmy będzie sklep z materacami Merita SekretSnu.pl. W katalogu materacy posiadamy różnego typu materace tej marki, dzięki którym będziesz spać spokojnie i wygodnie, w wyniku czego zaczniesz każdy kolejny dzień naładowany pozytywną energią!

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.