W serwisie SekretSnu.pl proponujemy materace do sypialni różnych producentów. Jedną z naszych ulubionych marek jest Hiding. Co warto o niej wiedzieć i jakie materace tego producenta można znaleźć w naszym sklepie internetowym?

Hilding Anders – o koncernie

Hilding Anders to ogromna szwedzka grupa, którą uznaje się za wiodącą na rynku producentów łóżek i materacy w Europie i Azji. W SekretSnu.pl polecamy produkty marki osobom, którym zależy na zdrowym i wygodnym śnie, którego zapewnianie jest jej misją. Co możemy powiedzieć na temat Hilding Anders?

Historia i ekspansja

Firma Hilding Anders została założona w 1939 roku w Malmö w Szwecji jako mały biznes rodzinny. Początkowo działalność produkcyjna była ukierunkowana na dostarczanie materacy dla IKEA. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności udało jej się rozwinąć do tego stopnia, by uruchomić zakłady produkcyjne aż w 19 krajach. Jeden z nich znajduje się na terenie Polski – otwarta w 2001 roku hala jest podobno jedną z najnowocześniejszych należących do grupy.
Hilding Anders to obecnie niebotycznych rozmiarów koncern, który produkuje materace na rzecz klientów, z którymi współpracował od początku działalności, a od 2003 roku oferuje również materace Hilding oraz meble do sypialni własnej marki. Grupa zatrudnia ponad 9500 pracowników w zakładach rozsianych po całym świecie i słusznie przypisuje jej się monopol w branży łóżek i materacy na rynek europejski i azjatycki.

Jakość Hilding Anders

Syn założyciela koncernu, Olle Andersson, który obecnie sprawuje pieczę nad działalnością grupy, a także przedstawiciele marki, wielokrotnie podkreślają, że firma została założona z pasji, a jej obecny kształt to wynik zaangażowania w rozwój zarówno samego przedsiębiorstwa, jak i jego produktów. Nieustannie ulepszane materace Hilding odznaczają się bardzo wysoką jakością wartą każdej ceny.
Produkty Hilding Anders wykonywane są z poszanowaniem dla tradycji, klasycznymi, ale wciąż udoskonalanymi pod kątem technologicznym metodami. Wszystkie materace Hilding produkowane są z wysokiej jakości materiałów. Koncern posiada własne laboratorium SleepLab, w którym prowadzi ich badania, analizy i testy, których formuły opracował we współpracy ze słynnym Szwajcarskim Instytutem AEH.

Materace Hilding - dystrybucja

Gdzie kupić materace Hilding Anders? Odpowiedź brzmi – wszędzie! Produkty koncernu Hilding Anders podlegają eksportowi do ponad 60 krajów na całym świecie i można je znaleźć w sieciach handlowych i sklepach na terenie większości państw Europy i Azji. O sklep z materacami Hilding nietrudno – w końcu koncern produkuje materace chociażby dla takiego giganta jak IKEA.
W punktach handlowych wyżej wspomnianej sieci sklepów meblowych dostępna jest jednak ograniczona oferta modeli materacy. Należy też pamiętać, że koncern od kilkunastu lat oferuje materace Hilding własnej marki, których nie ma w katalogu IKEA. Produkty sygnowane logo Hilding najlepiej nabywać więc w specjalistycznych sklepach z materacami, takich jak SekretSnu.pl

SekretSnu.pl – sklep z materacami Hilding

Szukasz odpowiedzi na pytanie gdzie kupić materace Hilding w Polsce? Doskonale trafiłeś! W serwisie online SekretSnu.pl znajdziesz mnóstwo produktów z oferty tej marki. Jakie materace sygnowane jej logo możesz u nas otrzymać?

Materace hilding

Materace Hilding – kolekcje

Hilding to marka, która oferuje mnóstwo modeli materacy do spania. Producent podzielił je na kilkanaście kolekcji, które mają nazwy klasycznych tańców towarzyskich. Wśród produktów własnej marki Hilding Anders znajdują się materace piankowe i sprężynowe do domowych oraz medycznych zastosowań.
W kalejdoskopie modeli można znaleźć materace na każdą kieszeń. Od tych tanich, podstawowych, oferujących optymalną jakość w porównaniu z ceną, aż po bardzo zaawansowane i dosyć kosztowne, warte inwestycji osób borykających się z problemami ze snem, kręgosłupem, stawami czy też obłożnie chorych. W SekretSnu.pl oferujemy materace Hiliding

Materace Hilging Anders w SekretSnu.pl

SekretSnu.pl to polski sklep z materacami Hilding z ofertą kilkudziesięciu modeli produktów koncernu. Posiadamy w ofercie zarówno materace jednowarstwowe, jak i specjalistyczne, zaawansowane modele złożone z wielu warstw funkcjonalnych. Wszystkie materace sprężynowe i piankowe z naszego katalogu produkowane są z innowacyjnych materiałów przy użyciu zaawansowanych technologii Hilding Anders.
W SekretSnu.pl polecamy materace Hilding Anders do sypialni i pokoi dziecięcych wyróżniające się wysoką jakością gwarantowaną przez ich producenta. Wśród produktów marki prezentowanych w naszym katalogu znajdują się tak materace dla standardowych użytkowników, jak i specjalistyczne modele dla alergików, osób obłożnie chorych, a także klientów o specjalnych wymaganiach.
Nie wiesz gdzie kupić materace Hilding? Odwiedź nasz sklep z materacami Hilding Anders SekretSnu.pl. W ofercie posiadamy materace Hilding, dzięki którym będziesz spał wygodnie, spokojnie i zdrowo – warto w nie zainwestować.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.