W sklepie internetowym SekretSnu.pl staramy się odpowiadać na potrzeby różnych klientów, dlatego oferujemy im materace do sypialni kilkunastu producentów - jednym z nich jest polska firma Relaks. Co wiemy na jej temat i jakie wyroby marki rekomendujemy w naszym sklepie online? 

Relaks - o firmie

Relaks to polska fabryka materacy założona pod koniec lat 90. i prężnie rozwijająca się do dziś dzień, która oferuje wysokiej jakości produkty dla zdrowego i komfortowego snu. Na naszych wirtualnych półkach prezentujemy różne materace tej marki. Oto, co wiemy na jej temat. 

Historia i rozwój

Fabryka materacy Relaks Sp. z o.o. została założona w 1997 roku w miejscowości Topole pod Chojnicami, w otulinie dziewiczych Borów Tucholskich. Przedsiębiorstwo od samego początku istnienia należy do niemieckiej grupy kapitałowej FEY & Co, z której czerpie know-how związany z produkcją wysokiej jakości materacy do spania. Produkty Relaks wynikają z prawie stuletniego doświadczenia i rozwoju firmy założonej w Niemczech już w 1926r. 
Fabryka materacy z Chojnic dostarcza do sklepów internetowych i stacjonarnych nie tylko nowoczesne materace Relaks, ale również najwyższej klasy łóżka kontynentalne produkowane na podstawie oryginalnych, niemieckich projektów. W wyposażonym w najnowocześniejsze maszyny i aparaty procesowe zakładzie, w którym powstają produkty Relaks, firma zatrudnia ponad tysiąc zaangażowanych pracowników.

Marketing i dystrybucja

Łóżka kontynentalne FEY & Co, podobnie jak materace tego obecnego na rynku już od lat 20. koncernu, znane są na całym świecie. Grupa kapitałowa, do której należy fabryka materacy do spania Relaks Sp. z o.o., prezentuje swoje wyroby na międzynarodowych konferencjach i targach oraz uczestniczy w różnego typu konkursach branżowych. Prowadzi również aktywne działania marketingowe online i offline.
Grupa kapitałowa FEy & Co wraz z fabryką materacy Relaks Sp. z o.o. dostarcza produkty Relaks do większości sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz znanych sieci, ale też małych placówek handlowych o charakterze prywatnym na terenie Polski oraz Europy Zachodniej. Powstałe w fabryce pod Chojnicami materace trafiają na eksport również za ocean. Niektóre produkty z zakładu w otulinie Borów Tucholskich można znaleźć w naszym sklepie internetowym. 

Produkty Relaks

Fabryka materacy Relaks Sp. z o.o. to firma, która produkuje nowoczesne materace do sypialni oparte o systemy sprężynowe, piankowe i hybrydowe, a także akcesoria do materacy takie jak pokrowce i maty ochronne do materacy.  Wytwarzane zgodnie z najwyższymi niemieckimi i europejskimi standardami materace Relaks to produkty, które spełniają najwyższe oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. 
Specjalnością grupy kapitałowej Fey & Co, do której należy przedsiębiorstwo Relaks Sp. z o.o. są natomiast łózka kontynentalne, czyli nowoczesne łóżka pojawiające się w sypialniach coraz większej ilości inwestorów. Relaks proponuje również klientom modne i eleganckie łóżka tapicerowane, z miękkimi i stylowymi zagłówkami z pikowaniem lub bez, które cieszą się ogromną popularnością. 

Materace Relaks – opinie o jakości

Materace Relaks

Produkty Relaks wyróżniają się na tle innych wysoką, prawdziwie niemiecką jakością, której potwierdzenie stanowią długie gwarancje, jakich udziela producent na wszystkie swoje wyroby. Wykonywane z najwyższej jakości materiałów, tradycyjnymi i ekologicznymi (również ze względu na lokalizację zakładu) metodami materace Relaks opinie zbierają tylko pozytywne, zwiększające renomę przedsiębiorstwa. 
Użytkownicy materacy i łóżek z fabryki pod Chojnicami doceniają nie tylko komfort snu, jakie te zapewniają, ale też wysoką jakość wykonania z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nie bez znaczenia okazuje się także polityka obsługi klienta w firmie Relaks. Opinie na jej temat zawierają same superlatywy odnoszące się zarówno do kultury osobistej pracowników zakładu, jak i ich wiedzy czy zdolności odpowiadania na potrzeby i rozterki klientów. 
Zapraszamy do zapoznania się z działem, w którym prezentujemy produkty Relaks. Nowoczesne łóżka kontynentalne do sypialni i materace Relaks rekomendujemy wszystkim, którym zależy na wygodnym i zdrowym śnie, jaki gwarantują wyroby marki Relaks. Opinie o nich są jedynie pozytywne, co sprawia, że koncern i jego wyroby są zdecydowanie warte zaufania.  

`

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.