Materac Buoninfante Magnum sprężynowy

1 411,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodni

Materac Buoninfante Magnum jest dwustronnym materacem z kolekcji ITALIAN LIFESTYLE o twardości H2. Zbudowany jest ze sprężyn kieszeniowych oraz pianki wysokoelastycznej po obu stronach. Dookoła sprężyn zastosowano Box System,który wykonany jest z pianki o wysokiej gęstości, zapobiega ona zapadaniu się krawędzi materaca pod ciężarem ciała. Pokrowiec materaca Magnum wykonany jest z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny w której w skład wchodzą również włókna Kaszmirowe, idealnie magazynujące powietrze i ciepło wytwarzane przez ludzkie ciało, chroniąc przed zimnem, ale też nie pozwalają na przegrzanie latem. 

Sprężyny kieszeniowe Pianka wysokoelastyczna

Rozmiar

Opis

Materac Buoninfante Magnum

Materac Buoninfante Magnum jest dwustronnym materacem z kolekcji ITALIAN LIFESTYLE o twardości H2. Zbudowany jest ze sprężyn kieszeniowych oraz pianki wysokoelastycznej po obu stronach. Dookoła sprężyn zastosowano Box System,który wykonany jest z pianki o wysokiej gęstości, zapobiega ona zapadaniu się krawędzi materaca pod ciężarem ciała. Pokrowiec materaca Magnum wykonany jest z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny w której w skład wchodzą również włókna Kaszmirowe, idealnie magazynujące powietrze i ciepło wytwarzane przez ludzkie ciało, chroniąc przed zimnem, ale też nie pozwalają na przegrzanie latem. Tkanina nie pochłania zapachów, jest odporna na zabrudzenia oraz nie wchłania wody. Pokrowiec w części bocznej posiada wszytą opaskę oddychającą, dzięki temu powietrze ma ułatwiony przepływ. Posiada specjalne uchwyty pomocne przy przenoszeniu lub odwracaniu materaca, a także został wyposażony w suwak co pozwana na ściągnięcie pokrowca do prania. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

Sekret snu możesz odkryć z materacem Buoninfante Magnum!

Budowa materaca Buoninfante MagnumMaterac Magnum

Skala twardości materaca Buoninfante Magnum

Skala twardości materaca Buoninfante Diana sekretsnu

Pokrowiec Kaszmir

  • Pokrowiec wykonany jest z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny w której w skład wchodzą również włókna Kaszmirowe. Luźno połączone włókna kaszmiru idealnie magazynują powietrze oraz ciepło wytwarzane przez ludzkie ciało, przez co chronią przed zimnem, ale też nie pozwalają na przegrzanie latem. Z innych zalet tej tkaniny należy wymienić fakt, że nie pochłania zapachów, jest odporna na zabrudzenia oraz nie wchłania wody. Posiada taśmę wentylującą wnętrze materaca oraz zamek, dzięki temu jest zdejmowany do prania.

Wysokość materaca:

  • 22 cm

Dostępne rozmiary materaca:

  • 80, 90, 140, 160, 180, 200 / 200 cm

Zalety materaca Buoninfante Magnum:

  • antybakteryjny, hypoalergiczny
  • taśma wentylująca wnętrze materaca
  • pokrowiec zdejmowany do prania

Szczegóły produktu

Twardość
H2
Wysokość
33 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Nie
Dwie różne strony materaca
Nie
Wersja Partner
Nie
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
sprężynowy
Ilość sprężyn na 1 m2
ok. 250 (kieszeniowy pocket)
Ilość stref twardości
1
73B5-8346A_20180227103846

Opinie

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.