Poduszka Materasso Termopur

Kategoria: Poduszki ortopedyczne Wysyłka w 48 h
168,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Poduszka Termopur uformowana z pianki z pamięcią kształtów LAZY-FOAM, reaguje na ciepło i nacisk, dzięki czemu lepiej podpiera odcinek szyjny kręgosłupa.

 

Poduszka Materasso Termopur zapewni jeszcze lepszy komfort

Poduszka Termopur posiada anatomiczny profilowany kształt, który prawidłowo podpiera głowę i wypełnia powierzchnię pomiędzy plecami, a materacem. Model ten uformowany jest z wyjątkowo komfortowej i plastycznej pianki LAZY-FOAM, która reaguje na ciepło i nacisk, dzięki czemu lepiej podpiera odcinek szyjny kręgosłupa. Poduszka Termopur wpływa kojąco na bóle głowy spowodowane złym podparciem kręgów szyjnych i mięśni pleców. Poduszka Termopur dostępna jest w pokrowcu Aloe Vera, pralnym w temperaturze do 60 stopni.

Poduszka Materasso Termopur sekretsnu

Pokrowiec Aloe Vera

  • Pokrowiec Aloe Vera jest tkaniną, która dzięki zawartym enzymom, substancjom mineralnym oraz aminokwasom pozwala na szybsze regenerowanie się naszej skóry. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.

Dostępne rozmiary:

  • 60x39x11 cm

Zalety poduszki Termopur:

  • dopasowanie do kształtu głowy i szyi
  • poduszka Termopur uformowana jest w sposób anatomiczny poprzez specjalne wyprofilowanie
  • objęta jest 2-letnią gwarancją producenta
  • poduszka Termopur jest wyrobem medycznym o obniżonej stawce VAT - 8%.

Pianka Lazy-Foam:

  • rodzaj pianki termoelastycznej, reagującej na ciepło i nacisk, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze lepsze podparcie ortopedyczne kręgosłupa w okolicy stawów szyjnych. W porównaniu z innymi piankami termoelastycznymi zwiększy komfort naszego snu.

Wypełnienie
Pianka termoelastyczna
Tkanina pokryciowa
Pokrowiec Aloe Vera
Możliwość prania
Tak
Przyjazny alergikom
Tak
1100052
5 Przedmioty
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.