Poduszka Materasso Termopur

1100052
160,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodni

Poduszka Termopur uformowana z pianki z pamięcią kształtów LAZY-FOAM, reaguje na ciepło i nacisk, dzięki czemu lepiej podpiera odcinek szyjny kręgosłupa.

 

Poduszka Materasso Termopur zapewni jeszcze lepszy komfort

Poduszka Termopur posiada anatomiczny profilowany kształt, który prawidłowo podpiera głowę i wypełnia powierzchnię pomiędzy plecami, a materacem. Model ten uformowany jest z wyjątkowo komfortowej i plastycznej pianki LAZY-FOAM, która reaguje na ciepło i nacisk, dzięki czemu lepiej podpiera odcinek szyjny kręgosłupa. Poduszka Termopur wpływa kojąco na bóle głowy spowodowane złym podparciem kręgów szyjnych i mięśni pleców. Poduszka Termopur dostępna jest w pokrowcu Aloe Vera, pralnym w temperaturze do 60 stopni.

Poduszka Materasso Termopur sekretsnu

Pokrowiec Aloe Vera

  • Pokrowiec Aloe Vera jest tkaniną, która dzięki zawartym enzymom, substancjom mineralnym oraz aminokwasom pozwala na szybsze regenerowanie się naszej skóry. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.

Dostępne rozmiary:

  • 60x39x11 cm

Zalety poduszki Termopur:

  • dopasowanie do kształtu głowy i szyi
  • poduszka Termopur uformowana jest w sposób anatomiczny poprzez specjalne wyprofilowanie
  • objęta jest 2-letnią gwarancją producenta
  • poduszka Termopur jest wyrobem medycznym o obniżonej stawce VAT - 8%.

Pianka Lazy-Foam:

  • rodzaj pianki termoelastycznej, reagującej na ciepło i nacisk, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze lepsze podparcie ortopedyczne kręgosłupa w okolicy stawów szyjnych. W porównaniu z innymi piankami termoelastycznymi zwiększy komfort naszego snu.

Wypełnienie
Pianka termoelastyczna
Tkanina pokryciowa
Pokrowiec Aloe Vera
Możliwość prania
Tak
Przyjazny alergikom
Tak
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.