Poduszka Mollyflex Moontex Air-Relax 11 cm

Kategoria: Poduszki termoelastyczne
325,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodni
Materac o wysokości

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Mollyflex Moontex Air-Relax 11 cm to poduszka o klasycznym kształcie wykonana z pianki visco-elastic foam CASANOVA® o gęstości 55 kg/m², która działa pod wpływem nacisku i temperatury ciała człowieka. Dopasowuje się do ułożenia głowy i kręgów szyjnych, podtrzymując je w odpowiedniej pozycji przez cała noc. Dodatkowo model ten posiada perforowane wnętrze, aby usprawnić wentylację oraz zwiększyć jej elastyczność.

Poduszka Mollyflex Moontex Air-Relax 11 cm

Mollyflex Moontex Air-Relax 11 cm to poduszka o klasycznym kształcie  i optymalnej wysokości wykonana z pianki visco-elastic foam CASANOVA® o gęstości 55 kg/m², która działa pod wpływem nacisku i te mperatury ciała człowieka. Dopasowuje się do ułożenia głowy i kręgów szyjnych, podtrzymując je w odpowiedniej pozycji przez cała noc, niezależnie od tego jak śpimy. Dodatkowo model ten posiada perforowane wnętrze aby usprawnić wentylację poduszki i zwiększyć jej elastyczność.  Poduszka Moontex Air-Relax jest certyfikowanym produktem medycznym, co poparte jest licznymi certyfikatami. Daje to gwarancję zdrowego i komfortowego snu. Posiada higieniczny pokrowiec o właściwościach  antyalergicznych, który można zdjąć i wyprać w 60 stopniach.

 

 Budowa Poduszki Mollyflex Moontex Air-Relax 11 cm

Budowa poduszki Mollyflex  Moontex Air-Relax sekretsnu

Wymiary:

  • 42 x 72 x 11 cm

Zalety poduszki Mollyflex Moontex Air-Relax 11 cm:

  • posiada klasyczny kształt
  • do spania na boku, plecach
  • perforowane wnętrze usprawnia wentylacje
  • pokrowiec antyalergiczny z możliwością prania w temp. 60 C
  • produkt medyczny
  • 2-letnia gwarancja producenta na pokrowiec, 5- letnia na rdzeń poduszki

Pianka  visco-elastic foam CASANOVA®

  •  Produkt tworzony jest z pianki  visco-elastic foam CASANOVA®, o gęstości 55 kg/m²,  która idealnie kopiuje naturalne krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa, jak również zapewnia odpowiednie podparcie kręgów szyjnych i utrzymuje ramiona w odpowiedniej pozycji na materacu. Atutem tej pianki jest minimalny nacisk na naszą szyję i głowę. Poduszka polecana jest osobom, dla których wygoda i komfort snu mają istotne znaczenie.

Certyfikaty:

     

Wypełnienie
Pianka termoelastyczna
Tkanina pokryciowa
Pokrowiec zdejmowany
Możliwość prania
Tak
Przyjazny alergikom
Tak
1002095
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.