Poduszka PerDormire Moore

Poduszka PerDormire MOORE 9cm/12cm

PerDormire
Kategoria: Poduszki termoelastyczne Wysyłka w 48h
399,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Materac o wysokości

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Poduszka, choć nie przywiązujemy do niej zbyt dużo uwagi, stanowi  bardzo ważny element, niezbędny do zapewnienia odpowiedniego komfortu snu w naszych sypialniach. Nawet jeżeli odpowiednio dobierzemy materac, to nie będzie on w stanie zapewnić nam zdrowego snu, jeżeli poduszka będzie źle dobrana. Dlatego też poduszki produkowane są w różnych rozmiarach oraz kształtach.

Gwarancja 5 latPianka termoelastycznaposzewka do prania

Poduszka Moore

Poduszka Moore to produkt tworzony z pianki visco, czyli pianki z pamięcią kształtu, która idealnie kopiuje naturalne krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa, jak również zapewnia odpowiednie podparcie kręgów szyjnych i utrzymuje ramiona w odpowiedniej pozycji na materacu.  Dzięki sprężystości i elastyczności poduszka zapewnia odpowiednie rozluźnienie mięśni, natomiast idealna miękkość zapewni przyjemne uczucie niebywałego komfortu, zapobiegając zbyt dużym naciskom na skórę i tkanki podskórne człowieka. W związku z tym poduszki nie wywierają żadnego wpływu na proces starzenia się skóry. Poduszka  zamknięta jest w pokrowcu zasuwanym na zamek błyskawiczny, można go zdjąć i wyprać, co sprawia, że rozwój bakterii w poduszce jest ograniczony.

Poduszka Perdormire Moore 

Wymiary:

  • 72 x 42 x 12 cm
  • 72 x 42 x 9 cm.

Zalety poduszki Moore:

  • do spania na boku, plecach oraz brzuchu
  • wysokiej jakości pokrowiec z możliwością prania w temp. 60 C
  • 5-letnia gwarancja producenta
  • wyrób medyczny

 

Pianka termoelastyczna

  •  Produkt tworzony jest z pianki visco, czyli pianki z pamięcią kształtu, która idealnie kopiuje naturalne krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa, jak również zapewnia odpowiednie podparcie kręgów szyjnych i utrzymuje ramiona w odpowiedniej pozycji na materacu. Atutem tej pianki jest minimalny nacisk na naszą szyję i głowę. Poduszka polecana jest osobom, dla których wygoda i komfort snu mają istotne znaczenie. Zastosowane piany posiadają atest PZH i Oeko Tex 100, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania także dla alergików.

Poduszka Moore

1003942
2 Przedmioty
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.