Poduszka PerDormire Bio Moore
Poduszka PerDormire Bio Moore
Poduszka PerDormire Bio Moore
Poduszka PerDormire Bio Moore

Poduszka PerDormire Bio Moore

PerDormire
Kategoria: Poduszki termoelastyczne Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
461,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto

Poduszka, choć nie przywiązujemy do niej zbyt dużo uwagi, stanowi  bardzo ważny element, niezbędny do zapewnienia odpowiedniego komfortu snu w naszych sypialniach. Nawet jeżeli odpowiednio dobierzemy materac, to nie będzie on w stanie zapewnić nam zdrowego snu, jeżeli poduszka będzie źle dobrana. Dlatego też poduszki produkowane są w różnych rozmiarach oraz kształtach.

Poduszka  Bio Moore

Poduszka Bio Moore to produkt tworzony z pianki visco, czyli pianki z pamięcią kształtu, która dopasowuje się do krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa, dodatkowo w swoim składzie zawiera czyste naturalne oleje. Zapewnia odpowiednie podparcie kręgów szyjnych i utrzymuje ramiona w odpowiedniej pozycji na materacu. Dzięki sprężystości i elastyczności poduszka zapewnia odpowiednie rozluźnienie mięśni, natomiast idealna miękkość zapewni przyjemne uczucie niebywałego komfortu, zapobiegając zbyt dużym naciskom na tkanki podskórne człowieka. W związku z tym poduszki nie wywierają żadnego wpływu na proces starzenia się skóry.  Nie powoduje alergii, nie stwarza warunków do rozwoju mikroorganizmów. Produkt posiada pokrowiec  zasuwanym na zamek błyskawiczny, który można  zdjąć i wyprać, dodatkowo zawiera mikrokapsułki wypełnione olejkami, które zostają uwalniane podczas snu.

 Poduszka Bio Moore sekret snu

Wymiary:

  • 72 x 42 x 12 cm

Zalety poduszki Bio Moore:

  • do spania na boku, plecach oraz brzuchu
  • wysokiej jakości pokrowiec z możliwością prania w temp. 60 C
  • 5-letnia gwarancja producenta

Pianka termoelastyczna

  •  Produkt tworzony jest z pianki visco, czyli pianki z pamięcią kształtu, która idealnie kopiuje naturalne krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa, jak również zapewnia odpowiednie podparcie kręgów szyjnych i utrzymuje ramiona w odpowiedniej pozycji na materacu. Atutem tej pianki jest minimalny nacisk na naszą szyję i głowę. Poduszka polecana jest osobom, dla których wygoda i komfort snu mają istotne znaczenie. Zastosowane piany posiadają atest PZH i Oeko Tex 100, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania także dla alergików.

10039707
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.