Poduszka Hilding Visco Prime

Kategoria: Poduszki termoelastyczne Wysyłka w 48 h
219,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Poduszka Visco Prime wykoanny jest z pianki termoelastycznej Visco, która zapamiętuje kształty pod wpływem nacisku i temperatury ciała. Poduszka występuje w specjalnym profilowanym kształcie, przez co zapewnia odpowiednie podparcie głowy i kręgów szyjnych kręgosłupa.

Poduszka Hilding Visco Prime

Poduszka Visco Prime wykoanny jest z pianki termoelastycznej Visco, która zapamiętuje kształty pod wpływem nacisku i temperatury ciała. Poduszka występuje w specjalnym profilowanym kształcie, przez co zapewnia odpowiednie podparcie głowy i kręgów szyjnych kręgosłupa. Odpowiednia pozycja spania zapewnia najwyższy komfort snu. Poduszka  Visco Prime posiada  status wyrobu medycznego oraz pokrowiec zdejmowany do prania w temperaturze 60 stopni.

 

 Budowa Poduszki Hilding Visco Prime

Budowa poduszki Hilding Visco Prime sekretsnu

Wymiary:

  • 70 x 39 x 12 cm

Zalety poduszki Hilding Visco Prime:

  • wyrób medyczny
  • posiada profilowany kształt
  • wysokiej jakości pokrowiec z możliwością prania w temp. 60 C
  • 2-letnia gwarancja producenta

Pianka termoelastyczna

  •  Produkt tworzony jest z pianki termoelastycznej, która idealnie kopiuje naturalne krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa, jak również zapewnia odpowiednie podparcie kręgów szyjnych, utrzymuje ramiona w odpowiedniej pozycji na materacu. Atutem tej pianki jest minimalny nacisk na szyję i głowę. Poduszka polecana jest osobom, dla których wygoda i komfort snu mają istotne znaczenie. Zastosowane piany posiadają atest  Oeko Tex 100, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania także dla alergików.

Pokrowiec Medicott

  • Pokrowiec z delikatnym welurowym wykończeniem. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Pokrowiec można prać w temp. do 60 stopniach C.
Wypełnienie
Pianka termoelastyczna
Tkanina pokryciowa
Pokrowiec Medicott
Możliwość prania
Tak
Przyjazny alergikom
Tak
10037014
10 Przedmioty
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.