Poduszka Mollyflex Moontex Azzurro Lavanda Cervical

329,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodni

Mollyflex Moontex Azzurro Lavanda Cervical to poduszka, która zapewni relaks i komfort podczas spania. Wnętrze poduszki jest wypełnione wkładką ekologiczną nasączoną naturalnym olejkiem eterycznym lawendy. Woń olejku lawendowego uwalnia się podczas spania, wpływa na zdrowy, sen. Lawenda ma leczniczy wpływ na zaburzenia snu wywołane stresem i nerwowością. Poduszka posiada ergonomiczny kształt, który umożliwia spanie na plecach jak i na boku.

Opis

Poduszka Mollyflex Moontex Azzurro Lavanda Cervical

Mollyflex Moontex Azzurro Lavanda Cervical to poduszka, która zapewni relaks i komfort podczas spania. Wnętrze poduszki jest wypełnione wkładką ekologiczną nasączoną naturalnym olejkiem eterycznym lawendy. Woń olejku lawendowego uwalnia się podczas spania, wpływa na zdrowy, sen. Lawenda ma leczniczy wpływ na zaburzenia snu wywołane stresem i nerwowością. Poduszka posiada ergonomiczny kształt wykonany z pianki viscoelastic foam CASANOVA® o gęstości 55 kg/m². Dodatkowo środek poduszki jest perforowany, po to aby usprawnić wentylację powietrza i zwiększyć jej elastyczność i sprężystość. Model ten ma obniżoną środkową cześć wyprofilowana pod głowę, natomiast dwa wałki o różnych wysokościach mają zapewnić stabilne wsparcie odcinka szyjnego. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji w jakiej śpimy i twardości materaca. Poduszka Moontex Azzurro Lavanda Cervical jest certyfikowanym produktem medycznym, co poparte jest licznymi certyfikatami. Daje to gwarancję zdrowego i komfortowego snu. Posiada higieniczny pokrowiec o właściwościach  antyalergicznych, który można zdjąć i wyprać w 60 stopniach.

 

 Budowa Poduszki Mollyflex Moontex Azurro Lavanda Cervical 

Budowa poduszki Mollyflex  Monntex Lavanda Cervical sekretsnu

Wymiary:

  • 40 x 70 x 12/9 cm

Zalety poduszki Mollyflex Moontex Azzurro Lavanda Cervical:

  • posiada ergonomiczny kształt
  • perforowane wnętrze usprawnia wentylację powietrza
  • pokrowiec antyalergiczny z możliwością prania w temp. 60 C
  • produkt medyczny
  • 2-letnia gwarancja producenta na pokrowiec, 5- letnia na rdzeń poduszki

Pianka  visco-elastic foam CASANOVA®

  •  Produkt tworzony jest z pianki  visco-elastic foam CASANOVA®, o gęstości 55 kg/m²,  która idealnie kopiuje naturalne krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa, jak również zapewnia odpowiednie podparcie kręgów szyjnych i utrzymuje ramiona w odpowiedniej pozycji na materacu. Atutem tej pianki jest minimalny nacisk na naszą szyję i głowę. Poduszka polecana jest osobom, dla których wygoda i komfort snu mają istotne znaczenie.

Certyfikaty:

     

Szczegóły produktu

Wypełnienie
Pianka termoelastyczna
Tkanina pokryciowa
Pokrowiec zdejmowany
Możliwość prania
Tak
Przyjazny alergikom
Tak
73B5-8346A_20181126134658

Opinie

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.