Poduszka puchowa ANIMEX Tree&Goose

4014597
209,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Wysyłka w 7 dni roboczych
Rozmiar

Tree and Goose to wyjątkowo naturalny produkt. Dzięki użyciu specjalnego włókna z drzewa bukowego, który znany jest jako TENCEL.

TENCEL jest bardziej chłonny od bawełny, miększy od jedwabiu i lepiej przepuszcza powietrze niż tkaniny lniane. To wszystko sprawia, że kołdry sygnowane naszą marką Tree and Goose są tak wyjątkowe.

Poduszka Tree&Goose zapewni niezwykłą naturalność i przewiewność podczas snu.

Tree and Goose to wyjątkowo naturalny produkt. Dzięki użyciu specjalnego włókna z drzewa bukowego, który znany jest jako TENCEL. Jest on bardziej chłonny od bawełny, miększy od jedwabiu i lepiej przepuszcza powietrze niż tkaniny lniane. To wszystko sprawia, że kołdry sygnowane naszą marką Tree and Goose są tak wyjątkowe. Kolekcja Tree & Goose posiada certyfikat DownPass w zakresie poszanowanie dobrostanu zwierząt, który daje gwarancję i bezpieczeństwo wypełnienia puchowego w kołdrach oraz półpuchu w poduszkach. 

Z nami możesz odkryć sekret snu. Wybierz poduszkę Tree&Goose, a rano z pewnością obudzisz się z uśmiechem!

Tkanina: 

  • 50% Tencel, 50% bawełna.

Rodzaj wypełnienia:

  • 100% puch gęsi prany.

Stopień sprężystości puchu:

  • FP 700 cu.in.

Norma puchu:

  • EN 12934.

Poduszka:

  • poduszka 3-komorowa.

Dlaczego Polski biały puch jest najlepszy?

Ponieważ w Polsce panują najlepsze warunki atmosferyczne. Latem jest gorąco, a zimą mroźnie. Dzięki temu Polski puch jest przystosowany do wyrobów zarówno letnich jak i zimowych. 

Izolacja cieplna kołdry zależy od jej objętości. Wnętrze kołdry nie powinno być zbyt ściśle wypełnione. To spowodowałoby zatrzymanie pod kołdrą całej wilgoci, znacznie obniżając komfort snu. Wysokiej klasy kołdra powinna mieć umiarkowaną ilość puchu o dużej sile wypełnienia (sprężystości). Zatrzyma ona bowiem odpowiednią ilość ciepłego powietrza pomiędzy trójwymiarowymi strukturami puchu i równocześnie umożliwi swobodne uwalnianie wilgoci do otoczenia.

Wypełnienie
Puch gęsi 100%
Tkanina pokryciowa
50% Tencel, 50% bawełna
Możliwość prania
Tak
Przyjazny alergikom
Tak
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.