Stelaż samonośny Senpur QUATRO NV

10001088
1 554,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
Rozmiar

Rama stelaż wykonana ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla przenoszących duże obciążenia. Rama foliowana. Wnętrze zbudowane w systemie wachliwej amortyzacji składa się z 55 segmentowych ,uchwytów mocowanych na poprzecznych listwach giętych.

Stelaż Senpur QUATRO NV zapewni idealne podparcie dla każdego typu materaca!

Rama stelaż wykonana ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla przenoszących duże obciążenia. Rama foliowana. Wnętrze zbudowane w systemie wachliwej amortyzacji składa się z 55 segmentowych ,uchwytów mocowanych na poprzecznych listwach giętych. Posiadają bardzo wysoki zakres amortyzacji pionowej i przechyłu bocznego, co umożliwia swobodny przechył wokół własnej osi w dowolnym kierunku. Wyjątkowo dokładne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała, pozycji spania i budowy materaca. Uchwyty wykonane z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Stelaż podpiera materac na całej swej długości i szerokości, eliminuje „martwe” strefy. Stelaż z możliwością indywidualnego ustawiania i regulacji każdego elementu podparcia.
Polecany do wszystkie rodzaje materacy.
Wyjątkowo skuteczna wentylacja materaca.
Estetyczne wykończone.
Stelaż nie posiada regulacji. 

Wysokość stelaża:

  • ok. 12 cm,

Dostępne rozmiary stelaża:

  • 80, 90, 100/200 cm

Zalety stelaża Senpur QUATRO NV:

  • idealne podparcie materaca, które zapewniają elementy nośne.
  • brak "martwego pola",
  • stabilna konstrukcja ramy, rama skręcana śrubami
  • łatwy montaż
  • Możliwość użytkowania samego stelaża, bez ramy łóżka.
Rodzaj
Elastyczny
Regulacja
Nie
Ilość listew
Brak (elementy nośne pełniące rolę listew)
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.