Stelaż samonośny Senpur QUATRO NV EL

10001166
2 683,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Raty 0% już od miesięcznie

Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
Rozmiar

Rama stelaża foliowana, wykonana ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla stelaży przenoszących duże obciążenia. Wnętrze zbudowano w systemie wahliwej amortyzacji i składa się z 40 segmentowych uchwytów dla rozmiaru 80x200 lub 50 dla rozmiaru 90x200, które mocowane są na poprzecznych listwach giętych.

Stelaż Senpur QUATRO NV EL, czyli wygoda i brak "martwych stref" dla materaca!

Rama stelaża wykonana ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla przenoszących duże obciążenia. Rama foliowana.
Wnętrze zbudowane w systemie wahliwej amortyzacji składa się z 40 segmentowych uchwytów dla rozmiaru 80x200 oraz 50 dla rozmiaru 90x200, mocowanych na poprzecznych listwach giętych. Posiadają bardzo wysoki zakres amortyzacji pionowej i przechyłu bocznego, co umożliwia swobodny przechył wokół własnej osi w dowolnym kierunku. Wyjątkowo dokładne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała, pozycji spania i budowy materaca. Uchwyty wykonane z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Stelaż podpiera materac na całej swej długości i szerokości, eliminuje „martwe” strefy. Stelaż z możliwością indywidualnego ustawiania i regulacji każdego elementu podparcia. Polecany pod wszystkie rodzaje materacy. Wyjątkowo skuteczna wentylacja materaca. Napędy, sterowanie i mechanizmy metalowe firmy Hettich. Wyłącznik krańcowy podniesienia. Zasilacz umieszczany poza stelażem (znikome pole elektromagnetyczne). Zasilanie stałe 24V. Sprzęgło krańcowego opuszczenia. Podtrzymanie zasilania, w przypadku braku napięcia. Przystosowany do synchronizacji. Dla modelu NK 1 napęd. Polecany do wszystkie rodzaje materacy
Estetyczne wykończone.

Wysokość stelaża:

  • ok. 12 cm,

Dostępne rozmiary stelaża:

  • 80, 90/200 cm

Zalety stelaża Senpur QUATRO NV EL:

  • idealne podparcie materaca, które zapewniają elementy nośne.
  • brak "martwego pola",
  • stabilna konstrukcja ramy, rama skręcana śrubami
  • łatwy montaż
  • Możliwość użytkowania samego stelaża, bez ramy łóżka.
Rodzaj
Elastyczny
Regulacja
Nie
Ilość listew
Brak (elementy nośne pełniące rolę listew)
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.