Stelaż elastyczny Arkadia II Janpol

222,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
Rozmiar

Arkadia II to elastyczny stelaż zbudowany z aż 28 sprężynujących, brzozowych listewek, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów materacy, a w szczególności dla tych wysokoelastycznych i lateksowych. Każda listewka stelaża jest zamontowana w oddzielnym, elastycznym i trwałym uchwycie, który pozwala na płynne poruszanie się listewek góra – dół. 

Opis

Stelaż Arkadia II zapewni idealne podparcie dla każdego typu materaca.

Arkadia II to stelaż będący kontynuacją wariantu I. Wyróżnia go niższa w stosunku do poprzedniej wersji wysokość podstawy. Takie rozwiązanie sprawia, że Arkadia II doskonale sprawdza się w przypadku łóżek o niezbyt głębokiej burcie.

Arkadia II to elastyczny stelaż zbudowany z aż 28 sprężynujących, brzozowych listewek, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów materacy, a w szczególności dla tych wysokoelastycznych i lateksowych. Każda listewka stelaża jest zamontowana w oddzielnym, elastycznym i trwałym uchwycie, który pozwala na płynne poruszanie się listewek góra – dół. Ich gęste ułożenie zapewnia optymalne podparcie materaca i Twojego ciała. Regulacja twardości w części środkowej wspomaga dostosowanie podparcia do indywidualnych potrzeb i tym samym regulację sprężystości materaca.

Uwagi:

Bezpieczne i prawidłowe korzystanie ze stelaża Arkadia II jest uwarunkowane jego podparciem na całej długości boków.

Arkadia II jest także dostępna w opcji do samodzielnego montażu. Wybór tego wariantu należy zaznaczyć przy zamówieniu.

Arkadia II w wersji do montażu jest dostępna również w szerokościach: 140, 160 i 180 cm. Model taki jest połączeniem dwóch stelaży w jednej ramie, których suma szerokości daje pożądany wymiar, np. stelaż o szerokości 140 cm to dwa stelaże o szerokości 70 cm w jednej ramie. 

 

 

Szczegóły produktu

Rodzaj
Elastyczny
Regulacja
Nie
Ilość listew
28
1001745

Opinie

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.