Stelaż elastyczny Arkadia II Janpol

222,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

Brutto
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
Rozmiar

Arkadia II to elastyczny stelaż zbudowany z aż 28 sprężynujących, brzozowych listewek, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów materacy, a w szczególności dla tych wysokoelastycznych i lateksowych. Każda listewka stelaża jest zamontowana w oddzielnym, elastycznym i trwałym uchwycie, który pozwala na płynne poruszanie się listewek góra – dół. 

Opis

Stelaż Arkadia II zapewni idealne podparcie dla każdego typu materaca.

Arkadia II to stelaż będący kontynuacją wariantu I. Wyróżnia go niższa w stosunku do poprzedniej wersji wysokość podstawy. Takie rozwiązanie sprawia, że Arkadia II doskonale sprawdza się w przypadku łóżek o niezbyt głębokiej burcie.

Arkadia II to elastyczny stelaż zbudowany z aż 28 sprężynujących, brzozowych listewek, który jest doskonałą bazą dla wszystkich rodzajów materacy, a w szczególności dla tych wysokoelastycznych i lateksowych. Każda listewka stelaża jest zamontowana w oddzielnym, elastycznym i trwałym uchwycie, który pozwala na płynne poruszanie się listewek góra – dół. Ich gęste ułożenie zapewnia optymalne podparcie materaca i Twojego ciała. Regulacja twardości w części środkowej wspomaga dostosowanie podparcia do indywidualnych potrzeb i tym samym regulację sprężystości materaca.

Uwagi:

Bezpieczne i prawidłowe korzystanie ze stelaża Arkadia II jest uwarunkowane jego podparciem na całej długości boków.

Arkadia II jest także dostępna w opcji do samodzielnego montażu. Wybór tego wariantu należy zaznaczyć przy zamówieniu.

Arkadia II w wersji do montażu jest dostępna również w szerokościach: 140, 160 i 180 cm. Model taki jest połączeniem dwóch stelaży w jednej ramie, których suma szerokości daje pożądany wymiar, np. stelaż o szerokości 140 cm to dwa stelaże o szerokości 70 cm w jednej ramie. 

 

 

Szczegóły produktu

Rodzaj
Elastyczny
Regulacja
Nie
Ilość listew
28
1001748

Opinie

Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.