Stelaż elastyczny Komfort 28 NV
Stelaż elastyczny Komfort 28 NV
Stelaż elastyczny Komfort 28 NV
Stelaż elastyczny Komfort 28 NV

Stelaż elastyczny Komfort 28 NV

1008006
390,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
Rozmiar

Stelaż Komfort 28 NV wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu duoflex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty posiadają dodatkową amortyzację, są nasuwane na kołki osadzone w ramie co umożliwia swobodny przechył listwy wzdłuż osi i dokładne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała. Wydłużony kształt uchwytu pozwala na podparcie materaca na całej jego szerokości, a w przypadku łączenia stelaży brak jest „ martwej strefy” po ich zsunięciu do siebie.

Stelaż Komfort 28 NV zapewni dużą elastyczność.

Stelaż Komfort 28 NV wykonany jest ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu duoflex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty posiadają dodatkową amortyzację, są nasuwane na kołki osadzone w ramie co umożliwia swobodny przechył listwy wzdłuż osi i dokładne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała. Wydłużony kształt uchwytu pozwala na podparcie materaca na całej jego szerokości, a w przypadku łączenia stelaży brak jest „ martwej strefy” po ich zsunięciu do siebie. Dodatkowa poprzeczna listwa łącząca ramę w części środkowej, wzmacnia całą konstrukcję, a poprzeczna regulacja twardości na 6 listwach w części lędźwiowej pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie stelaża do indywidualnych preferencji użytkownika. Wzdłużna taśma wzmacnia dodatkowo listwy gięte. Ze względu na 3 centymetrowy rozstaw listew sprężynujących, stelaż Komfort 28 NV nadaje się idealnie pod materace typu Multipocket.  Stelaż do samodzielnego montażu.
Polecany pod wszystkie rodzaje materacy.

Stelaż Komfort 28 NV

Wysokość stelaża:

  • ok. 8 cm,

Dostępne rozmiary stelaża:

  • 70, 80, 90, 100, 120/200 cm

Zalety stelaża Komfort 28 NV :

  • regulacja twardości w części lędźwiowej,
  • wzdłużna taśma wzmacniająca listwy gięte,

  • elastyczne uchwyty listew posiadające dodatkową amortyzację,
  • rozstaw listew ok 3 cm, polecany pod wszystkie rodzaje materacy,

  • estetyczne wykończone,

  • łatwy montaż.

     

 

 

Rodzaj
Elastyczny
Regulacja
Nie
Ilość listew
28

Materace Merita charakteryzują się bardzo wysoką jakością i wytrzymałością. Dostępne są w różnych luksusowych pokrowcach specjalnie pod życzenie Klienta. Materace polskiego producenta mają na celu zapewnić odprężający i regenerujący sen. Wykonane są z bardzo wytrzymałych pianek. Z materacami Merita poczujesz odprężenie i przede wszystkim wysoki komfort snu.  Dzięki zaangażowaniu i staranności producenta, mamy pewność, że materace Merita to wysoka jakość i dobry sen.

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.