Stelaż regulowany elektrycznie SENPUR TRIO NK EL

10001147
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
1 758,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Rozmiar

Stelaż wykonany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Rama foliowana, listwy bukowe. Składa się z 42 listew sprężynujących, których końce mocowane są w uchwytach posiadających wysoki zakres amortyzacji pionowej i przechyłu bocznego, co umożliwia swobodny przechył listwy wzdłuż osi i bardzo dokładne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała.

Stelaż SENPUR TRIO EL, czyli wygoda dla nas oraz świetne wsparcie materaca

Stelaż wykonany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Rama foliowana, listwy bukowe. Składa się z 42 listew sprężynujących, których końce mocowane są w uchwytach posiadających wysoki zakres amortyzacji pionowej i przechyłu bocznego, co umożliwia swobodny przechył listwy wzdłuż osi i bardzo dokładne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała. Uchwyty wykonane z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Możliwością regulacji twardości na 9 listwach. Dodatkowa poprzeczna listwa łącząca ramę w części środkowej. Napędy, sterowanie i mechanizmy metalowe firmy Hettich, Wyłącznik krańcowy podniesienia, funkcja bezpiecznego opuszczania. Zasilacz umieszczany poza stelażem (znikome pole elektromagnetyczne). Zasilanie stałe 24V. Sprzęgło krańcowego opuszczenia, Podtrzymanie zasilania, w przypadku braku napięcia. Dla modelu NK 1 napęd. Polecany do wszystkie rodzaje materacy Estetyczne wykończone. Opcja samonośna posiada 6 nóg z regulacją wysokości 12-16cm. Stelaż posiada regulację w odcinku zagłówka.


Wysokość stelaża:

  • ok. 12-16 cm,

Dostępne rozmiary stelaża:

  • 80, 90, 100, 120/200 cm

Zalety stelaża SENPUR TRIO EL:

  • regulacja twardości w części lędźwiowej,
  • elektryczna regulacja nachylenia zagłówka i nośnej części stelaża,
  • regulacja wysokości,
  • elastyczne uchwyty listew posiadające dodatkową amortyzację,
  • estetyczne wykończenie.
Rodzaj
Elastyczny regulowany
Regulacja
Regulacja elektryczna
Ilość listew
42
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.