Stelaż regulowany elektrycznie KOMFORT KF EL

10001156
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
2 017,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Rozmiar

Stelaż wykonany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu flex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty są nasuwane na bolce osadzone w ramie co umożliwia swobodny przechył listwy wzdłuż osi i dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała.

Stelaż KOMFORT KF EL, czyli swobodna regulacja i odpowiednie wsparcie materaca

Stelaż wykonany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu duoflex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty posiadają dodatkową amortyzację, są nasuwane na bolce osadzone w ramie co umożliwia swobodny przechył listwy wzdłuż osi i dokładne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała. Wydłużony kształt uchwytu pozwala na podparcie materaca na całej jego szerokości a w przypadku łączenia materacy brak "martwej strefy" po zsunięciu. Dodatkowa poprzeczna listwa łącząca ramę w części środkowej. Poprzeczna regulacja twardości na 6 listwach w części lędźwiowej. Wzdłużna taśma wzmacniająca listwy gięte. Napędy, sterowanie i mechanizmy metalowe firmy Hettich. Wyłącznik krańcowy podniesienia, funkcja bezpiecznego opuszczania. Zasilacz umieszczany poza stelażem (znikome pole elektromagnetyczne). Zasilanie stałe 24V. Sprzęgło krańcowego opuszczenia, Podtrzymanie zasilania, w przypadku braku napięcia. Dla modelu NK 1 napęd. Polecany do wszystkie rodzaje materacy Estetyczne wykończone. Opcja samonośna posiada 6 nóg z regulacją wysokości 12-16cm. Stelaż jest regulowany części zagłówka oraz zanóżka.

Wysokość stelaża:

  • ok. 12-16 cm,

Dostępne rozmiary stelaża:

  • 80, 90, 100/200 cm

Zalety stelaża STANDARD EL:

  • regulacja twardości w części lędźwiowej,
  • elektryczna regulacja nachylenia zagłówka i nośnej części stelaża,
  • regulacja wysokości w wersji samonośnej,
  • elastyczne uchwyty listew posiadające dodatkową amortyzację,
  • estetyczne wykończenie.
Rodzaj
Elastyczny regulowany
Regulacja
Regulacja elektryczna
Ilość listew
28
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.