Stelaż regulowany elektrycznie STANDARD KF EL

10001164
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
1 832,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Rozmiar

Stelaż wykonany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu flex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie.

Stelaż STANDARD NK EL, czyli wygoda dla nas oraz odpowiednie wsparcie materaca

Stelaż wykonany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Składa się z 28 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu flex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty są nasuwane na bolce osadzone w ramie co umożliwia swobodny przechył listwy wzdłuż osi i dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała. Poprzeczna regulacja twardości na 6 listwach w części lędźwiowej. Wzdłużna taśma wzmacniająca listwy gięte. Napędy, sterowanie i mechanizmy metalowe firmy Hettich, Wyłącznik krańcowy podniesienia, funkcja bezpiecznego opuszczania. Zasilacz umieszczany poza stelażem (znikome pole elektromagnetyczne). Zasilanie stałe 24V. Sprzęgło krańcowego opuszczenia. Podtrzymanie zasilania, w przypadku braku napięcia. Dla modelu NK 1 napęd. Polecany do wszystkie rodzaje materacy. Estetyczne wykończone. Opcja samonośna posiada 6 nóg z regulacją wysokości 12-16cm. Stelaż regulowany jest w części zagłówka oraz nóg.


Wysokość stelaża:

  • ok. 12-16 cm,

Dostępne rozmiary stelaża:

  • 80, 90, 100. 120/200 cm

Zalety stelaża ECOSTANDARD EL:

  • regulacja twardości w części lędźwiowej,
  • elektryczna regulacja nachylenia zagłówka i nośnej części stelaża,
  • elastyczne uchwyty listew posiadające dodatkową amortyzację,
  • estetyczne wykończenie.
Rodzaj
Elastyczny regulowany
Regulacja
Regulacja elektryczna
Ilość listew
28
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.