W sklepie SekretSnu.pl oferujemy materace do spania różnych marek. Jednym z naszych ulubionych producentów jest Materasso. Co warto wiedzieć o firmie i jakie materace sygnowane jej logo proponujemy w naszym sklepie online?

Materasso – o marce

Materasso to znana, słowacka marka, specjalizująca się w produkcji materacy oraz mebli i akcesoriów zapewniających zdrowy sen. W SekretSnu.pl rekomendujemy wiele produktów tej firmy. Co wiemy o marce?

Historia, rozwój, doświadczenie

Marka Materasso powstała w 1995 roku na Słowacji, rozpoczynając działalność od produkcji materaców medycznych i ortopedycznych, a także kołder, poduszek i dekoracyjnych koców. Z biegiem czasu oferta firmy poszerzała się o łóżka kontynentalne, modne meble tapicerowane, specjalistyczne stelaże pod materace, poduszki-siedziska, jak również inne wyroby na bazie różnego typu pian poliuretanowych.
W 2009 roku marka uruchomiła innowacyjną stolarnię i tapicernię, która umożliwiła Materasso jeszcze lepsze zaspokajanie potrzeb klientów docelowych. W nowoczesnym zakładzie mieszczącym się w centrum Oravy, produkuje na dziś dzień ponad 300 000 materacy rocznie trafiających zarówno na Słowację, jak i na eksport do punktów handlowych rozsianych po całej Europie.

Polityka jakości

Nie ulega wątpliwości, że materace Materasso to produkty bardzo wysokiej jakości, która jest wypadkową gromadzonych przez ponad ćwierćwiecze działalności firmy doświadczeń, jej zaawansowanych możliwości technologicznych oraz stałego rozwoju. Marka dba o szczegóły na każdym etapie produkcji materacy pracując w oparciu o system ISO od momentu projektowania produktów aż do ich wysyłki do konsumentów.
Do produkcji materacy marki używa się ekologicznych szwajcarskich klejów Simalfa. Wszystkie wyroby badane są na obecność formaldehydu i metali lekkich. Większość materacy producenta jest także zaliczana przez Państwowy Instytut Kontroli Leków na Słowacji do grupy urządzeń medycznych do specjalistycznych zastosowań. Materace Materasso otrzymują również liczne certyfikaty takie jak FSC czy Oko Test.

Działalność branżowa i dystrybucja

Materasso to jeden z najbardziej znanych producentów materacy w Europie. Nie powinno więc dziwić, że marka prowadzi szereg międzynarodowych działań promocyjnych, edukacyjnych i rozwojowych. Producent kształci konsumentów w zakresie zdrowego snu, uczestniczy w konferencjach branżowych i stara się o nagrody – w 2002 roku, zaszczytny tytuł Slovak Gold, otrzymały aż trzy wyroby z oferty marki.
Przynajmniej jeden sklep z materacami Materasso można znaleźć w każdym rozwiniętym kraju na świecie. Materace tej renomowanej marki trafiają jednak przede wszystkim do dystrybucji stacjonarnej i online na Słowacji oraz na eksport do Czech, Węgier, Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Finlandii, Litwy czy Polski. W sklepie internetowym SekretSnu.pl mamy przyjemność oferować kilkadziesiąt modeli materacy tego producenta.

SekretSnu.pl – sklep z materacami Materasso

Konsumenci poszukujący odpowiedzi na pytanie gdzie kupić materace Materasso w Polsce – świetnie trafiliście! W sklepie internetowym SekretSnu.pl znajdziecie bowiem większość produktów z oferty marki. Jakich?

Materace Materasso – kolekcje

Materasso jest marką oferującą ponad 100 rodzajów materacy do spania. Producent zdecydował się na podzielenie proponowanych modeli na kolekcje. W katalogu materacy Materasso można znaleźć produkty z czterech kolekcji, przeznaczonych dla różnego typu odbiorców – jedna z nich, HOTEL SOLUTION, dedykowana jest właścicielom i menadżerom hoteli i ośrodków wypoczynkowych.
W SekretSnu.pl posiadamy materace Materasso z kolekcji STANDARD, FERETTI oraz EXCLUSIVE. Pierwsza z nich obfituje w uniwersalne modele o dobrej relacji jakości do ceny, druga w zaawansowane materace podnoszące komfort snu, a trzecią polecamy najbardziej wymagającym użytkownikom, wśród których mogą znaleźć się nawet osoby z problemami zdrowotnymi natury ortopedycznej.

Oferta materacy Materasso w SekretSnu.pl

Jako sklep z materacami Materasso posiadamy około kilkudziesięciu modeli materacy tej marki. Proponujemy klientom tak proste materace jednowarstwowe, jak i zaawansowane technicznie modele o wielu warstwach, określane nazwą sandwich. Wszystkie materace piankowe i sprężynowe w naszej ofercie wykonywane są przy użyciu zdrowych, innowacyjnych materiałów i posiadają gwarancję producenta.
W SekretSnu.pl polecamy materace Materasso przeznaczone dla użytkowników domowych, charakteryzujące się atrakcyjnymi w odniesieniu do jakości cenami. W katalogu naszego sklepu znajdują się także specjalistyczne materace Materasso dla osób obłożnie chorych, alergików oraz bardzo wymagających użytkowników. Posiadamy w ofercie materace o różnych wymiarach i wysokościach.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.