• Obniżka
Materac Materasso Viscogreen Lux piankowy
Materac Materasso Viscogreen Lux piankowy

Materac Materasso Viscogreen Lux piankowy

10081281
6 Opinie
1 618,00 zł 2 101,00 zł -483,00 zł
×

Skorzystaj z negocjacji ceny i doradztwa przy wyborze materaca!

×
Brutto
Raty 0% już od miesięcznie

Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
Do końca promocji
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość
Wyceń niestandardowy rozmiar »

Viscogreen Lux to materac rehabilitacyjny, powstały z połączenia pianki termoelastycznej Viscogreen i wysokoplastycznej Biogreen. Rdzeń materaca stanowi pianka Biogreen wykonana na bazie olejku rycynowego, która zapewni komfortowy odpoczynek.

Darmowa dostawa Darmowa dostawa!
Wersja Partner Dwie twardości, jeden materac
Waga do 170 kg Waga do 170kg na osobę (wersja H3)
Odstrasza owady Odstrasza dokuczliwe owady
Gwarancja 10 lat 10 lat gwarancji na rdzeń materaca.
Pianka wysokoelastyczna Polilatex Pianka wysokoelastyczna BIOGREEN
Pianka termoelastyczna Pianka termoelastyczna VISCOGREEN
Wyrób Medyczny Materac o statusie wyrobu medycznego.
Antyalergiczny i antybakteryjny Antyalergiczny i antybakteryjny.
Stelaż regulowany Nadaje się do stelaży regulowanych.
ECO Ekologiczna produkcja bez szkodliwych substancji.
Zmniejszona potliwość Zmniejszona potliwość.
Odpowiednia wentylacja Odpowiednia wentylacja.
Ściągany pokrowiec Ściągany pokrowiec

Materac Viscogreen Lux od Materasso

Jeden z najczęściej wybieranych materacy stworzonych z materiałów pochodzenia naturalnego. Model o średniom stopniu twardości jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących ekologię oraz komfortowy sen. Średni poziom twardości zapewnia dolna część materaca, która została wyposażona blok włoskiej pianki BIOGREEN. Górna część materaca wykonana została z ekologicznej włoskiej pianki termoelastycznej VISCOGREEN. Pomaga rozluźnienie mięśni, reaguję na temperaturę naszego ciała, w efekcie zapewnia podparcie i komfort w każdym miejscu. Pianka również nie wywiera tzw. Nacisku wstecznego, co przekłada się na poprawienie krążenia krwi oraz jeszcze lepsze odczucie rozluźnienia i odpoczynku. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny - olej rycynowy, który jest używany w farmaceutyce.
Kupując ten materac dbasz o środowisko naturalne!

Zdjęcie materaca Materasso Viscogreen Lux - materac termoelastyczny, wysokoelastyczny, piankowy

Budowa materaca Viscogreen Lux

Budowa materaca Materasso Viscogreen Lux - materac termoelastyczny, wysokoelastyczny, piankowy Budowa materaca Materasso Viscogreen Lux - materac termoelastyczny, wysokoelastyczny, piankowy

Całkowita wysokość materaca Viscogreen Lux ok. 21 cm

 1. Pokrowiec EUCALYSS z wyciągu z eukaliptusa - Przyjemny w dotyku pikowany 2cm pianką termoelastyczną. Dzięki wyciągu z eukaliptusa odstrasza dokuczliwe owady.
 2. Pianka VISCOGREEN - Ekologiczna pianka o strukturze otwartych komórek, wyprodukowana na bazie olejku rycynowego. Reagując na temperaturę zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.
 3. Pianka wysokoelastyczna BIOGREEN - Higieniczny ekologiczny materiał, wyprodukowany na bazie olejku rycynowego, dodatkowo nawilżony ektraktem z aloesu, który likwiduje roztocza i bakterie.

Komu polecamy materac Viscogreen Lux?

Viscogreen Lux w wersji twardszej - H3, jest idealnym wyborem dla osób o większej wadze, preferujących twardsze podłoże, oraz osób, które potrzebują swobody w zmianie pozycji podczas snu. Z kolei wersja bardziej miękka - H2 polecana jest osobom lżejszym, ceniącym komfort i optymalne dopasowanie. Materac jakim jest Viscogreen Lux zalecany jest osobom cierpiącym na ból pleców, ponieważ właściwe podtrzymanie całego ciała odciąży oraz rozluźni spięte mięśnie. Dodatkowo posiada status wyrobu medycznego.

Ikona eksperta

Skala twardości materaca Viscogreen Lux wersja H3

Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 7/10, powyżej 80 kg - 8/10
Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 7/10, powyżej 80 kg - 8/10

Skala twardości materaca Viscogreen Lux wersja H2

Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 4,5/10, powyżej 80 kg - 3,5/10
Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 4,5/10, powyżej 80 kg - 3,5/10

Skala twardości materaca Viscogreen Lux wersja Partner

Materac Viscogreen Lux w konfiguracji partner posiada dwie twardości po jednej stronie materaca. Jest to idealna opcja dla par o różnej wadze lub preferujących odmienną twardość materaca. Strona, na której śpi osoba cięższa, jest twardsza [H3], a strona osoby lżejszej jest miększa [H2]. To rozwiązanie zapewnia nie tylko odpowiedni komfort snu dla każdej z użytkowników, ale i prawidłowe podparcie kręgosłupa z zachowaniem naturalnych krzywizn.

Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 4,5/10, powyżej 80 kg - 3,5/10
Skala twardości dla osób poniżej 80 kg - 4,5/10, powyżej 80 kg - 3,5/10

Pokrowiec EUACALYSS wzmocniony 100% wyciągiem z Eukaliptusa Citriodora.

Pokrowiec materaca Viscogreen Lux jest wykorzystywany w wysokiej klasie materacach. Luksusowa tkanina została wzmocniona dizałaniem 100% wyciągu z Eukaliptusa Citriodora, który znany jest ze swoich właściwości antyseptycznych, leczniczcyh oraz regeneracyjnych. Największą zaletą wyciągu z eukaliptusa, którą przejawia sam pokrowiec jest odstraszanie dokuczliwych owadów, co zostało potweirdzone przez badania w laboratorium Anglet we Francji. EUCALYSS jest dodatkowo pikowany 2 cm przyjemną i przytulną w dotyku pianką VISCO. Boki materiału zostały wyposarzone w siatkę 3D, która zwiększa przewiewność materaca zapobiegając powstawaniu pleśni oraz nieprzyjemnych zapachów.

Zdjęcie pokrowiec EUCALYSS wzmocniony 100% wyciągiem z Eukaliptusa Citriodora - odstrasza owady

Pianka termoelastyczna VISCOGREEN

Naturalna, ekologiczna pianka wyprodukowana na bazie oleju rycynowego we Włoszech. Szybciej reaguje na temperaturę naszego ciała, idealnie dopasowując się w każdym punkcie, zapewnia odpowiednie podparcie oraz utrzymuje naturalne krzywizny kręgosłupa. Śpiąc na piance termoelastycznej VISCOGREEN czujemy bardzo przyjemny efekt dopasowania i otulenia . Materace z tą pianką szczególnie doceniają osoby, które mają problemy ze stawami, takimi jak reumatyzm, i często odczuwają bóle pleców, na przykład ze względu na charakter wykonywanej pracy.

Odbita dłoń na piance termoelastycznej VISCOGREEN

Pianka wysokoelastyczna BIOGREEN

Połączenie natury z nowoczesnymi technologiami produkcji materacy. Surowce produkowane z ropy zostały zastąpione przez naturalny olej rycynowy, który wykorzystywany jest w garmaceutyce. Pianka BIOGREEN została nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób zapewina higienę, likwiduje bakterie i roztocza . Dodatkowo nadaje materacom unikalny i przyjemny aromat. Szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu, który może się utrzymać przez długie lata, nawet przy użytkowaniu przez dwie osoby jednocześnie. Dzięki strukturze otwartych komórek zapewnia wysoki poziom wentylacji oraz odprowadzania wilgoci, co może zmniejszyć potliwość podczas snu. Pianka BIOGREEN zapewni Ci zdrowy, ekologiczny i komfortowy sen.

Struktura otwartych komórek pianki wysokoelastycznej

Siatka 3D

Nowoczesna siatka 3D umiejscowiona na bokach zapewnia jeszcze dokładą wentylację wkładu, co pozwala utrzymać odpowiednią higienę materaca, jednocześnie zmniejszając rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Pokrowiec EUCALYSS materaca Viscogreen Lux został wyposażony w zamek 360° umożliwiający jego swobodnie rozdzielenie i ściągnięcie do przeprania.

Wentylacyjna siatka 3D

Co zyskasz kupując materac Viscogreen Lux

Wersja Partner

Wersja Partner – Możliwość wybroru materaca w wersji PARTNER, która jest połączeniem dwóch twardośći. Jedna połowa posiada twardsze podłoże ( H3 ), druga miększe ( H2 ). Jest to idealne rozwiązanie dla par preferujących różne twardości materaca.

Antyalergiczny

Antyalergiczny i antybakteryjny – Posiada znakomite właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Struktura pianki nie wchłania kurzu i drobnoustrojów. Skutecznie zapobiega rozwojowi bakteri, grzybów i pleśni. Zapewnia znakomite działanie antyalergiczne.

ikona Wytrzymały

Wytrzymały – Pianka wysokoelastyczna oraz termoelastyczna jest odporna na deformowanie się.

10 lat gwarancji na rdzeń materaca

10 lat gwarancji – na rdzeń materaca

Ikona krzyż medyczny

Materac o statusie wyrobu medycznego – potwierdzony certyfikatami posiada właściwości prozdrowotne, a produkt objęty jest obniżoną stawką VAT – 8%.

Big man icon

Waga nawet do 170kg na jedną osobę – Duża sprężystość oraz wysoki stopień twardości zapobiegają zapadaniu się w materac w twardszej wersji H3.

Wentylacja

Odpowiednia wentylacja – Pokrowiec posiada siatkę 3D, a rdzeń materaca posiada otwartą strukturę komórkową, która zapewnia jego odpowiednią wentylację, uniemożliwiając rozwój bakterii, roztoczy i drobnoustrojów.

Ikona zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy – Pokrowiec materaca został wyposażony w zamek umożliwiający jego zdjęcie co ułatwia pranie.

Ikona Na stelaż regulowany

Zastosowanie w stelażach regulowanych – materac może być stosowany w regulowanych stelażach, dzięki wysokiemu poziomowi elastyczności.

Przekreślona kropla

Zmniejszona potliwość – Otwarta struktura komórek pianki wraz z dobrą wentylacją pokrowca zapewniają odpowiednie odprowadzanie wilgodzi, dzięki czemu pocenie podczas snu jest zmniejszone.

Ikona listek

ECO – Ekologiczna produkcja bez szkodliwych dla człowieka i środowiska substancji CFC.

Przekreślony owad

Odstrasza owady – Wyciąg z Eukaliptusa Citriodora zawarty w pokrowcu skutecznie odstrasza dokuczliwe owady, co zostało potwierdzone w laboratorium Anglet we Francji

Komu nie polecamy Viscogreen Lux?

Viscogreen Lux w twardszej wersji H3 nie będzie dobrym wyborem dla osób o niższej wadze, a także tych preferujących bardziej miękkie podłoże. Wersja bardziej miękka - H2 nie jest polecana osobom o wyższej wadze, również preferujących twarde podłoże i swobodę w zmianie pozycji podczas snu. Dodatkowo, nie rekomenduje się przy schorzeniach związanych z rwą kulszową, wypadającym dyskiem lub innego typu schorzeniami, wymagającymi swobody w znajdowaniu wygodnej pozycji.

Shield icon

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Jeśli powyższy opis mija sie z Twoim pojęciem komfortu kliknij w przycisk i wypełnij formularz, a wybierzemy idelany materac dla Ciebie!

Produkt został sprawdzony przez naszych klientów

Materac Materasso Viscogreen Lux został sprawdzony i przetestowany przez Klientów dokonujących zakupów w naszych salonach stacjonarnych. Szacunkowo około 9/10 osób wybrało ten model z pośród trzech innych o podobnym stopniu twardości.

Sprawdzony przez naszych klientów stempel

Co zyskujesz kupując materac Viscogreen Lux u nas?

 • Zakup u oficjalnego dystrybutora marki Materasso
 • Zdrowy i spokojny sen każdej nocy przez minimum 10 lat
 • Komfort i ekologiczny odpoczynek na najwyższym poziomie
 • Dodatkowy karton zabezpieczający transport.
 • Materac pakowany próżniowo - nikt przed tobą na nim nie spał.
 • Instrukcję użytkowania.
 • Kartę gwarancyjną dołączoną do materaca.
 • Transport z wniesieniem.
Zdjęcie materaca Materasso Viscogreen Lux - materac termoelastyczny, wysokoelastyczny, piankowy
Twardość
H2 lub H3
Wysokość
21 cm
Możliwość stosowania na stelażach regulowanych
Tak
Dwie różne strony materaca
Nie
Wersja Partner
Tak
Gwarancja
10 lat
Rodzaj
Termoelastyczny
Ilość sprężyn na 1 m2
Brak
Ilość stref twardości
1
0 Przedmioty
6 Opinie

polecam
Zakupiłem materac na promocji, bardzo wygodny, Pieniążki też rozsądne, udało się nawet delikatnie ponegocjować cenę. Polecam.
w

Super
Mąż zamówił dla nas ten materac, a jest między nami spora różnica wagowa, Wzięliśmy wersję partner, jest super, każdy zadowolony. Polecam.
w

Super produkt
Twardszy, ale nie do końca, górna częśc materaca to tak jakby na chmurce leżeć. Lepiej nie mogłam trafić. Mąż też bardzo zadowolony.
w

polecam
Jest mega wygodny, taki twardszy, ale z przyjemną górą. Spię jak zabita!
w

Ok
Nie miałem lepszego materaca, w końcu dopasowany, przyjemna góra a jednak twardy, dla mnie ok, ważę 90 kg. Polecam w 100%
w

Zadowolony
materac sam w sobie świetny. znalazłem dwa minusy: - czas oczekiwania - oczekiwanie aż wstanie po odrolowaniu polecam doradztwo
w
Czy materac będzie dobrze dobrany, dopasowany do moich potrzeb?

W ofercie posiadamy kilkaset modeli materacy, spośród których nasz zespół specjalistów pomoże Ci dobrać ten jedyny najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, kontaktując się z nami za pomocą czatu lub wypełniając formularz kontaktowy.

Czy materac będzie wytrzymały i nie będzie się odkształcał?

Wszystkie oferowane materace produkowane są z nowoczesnych i trwałych komponentów, dodatkowo objęte są gwarancją producenta. W przypadku użytkowania materaca zgodnie z zaleceniami (np. odpowiednio dobrany stelaż), nie powinieneś obawiać się o jego trwałość. Wszystkie zalecenia znajdziesz w opisie danego produktu na naszej stronie, lub na stronie producenta. Ze wzgledów higienicznych zalecamy wymianę materaca co 7-8 lat

Mam problem z nadmiernym poceniem. Jaki materac będzie dla mnie odpowiedni?

Dla osób cierpiących na nadmierne pocenie podczas snu polecamy materace doskonale odprowadzające wilgoć, wykonane m.in. z przewiewnej pianki wysokoelastycznej. Struktura otwartych komórek tej piany zapewnia odpowiedni przepływ powietrza oraz swobodne odprowadzanie wilgoci. Pomocne mogą być również materace z efektem termoregulacji lub chłodzenia. Zawierają one głównie zaawansowane pianki żelowe lub pokrowce z inteligentnymi włóknami, które reagują na temperaturę i wilgoć. Takie materace znajdziesz na naszym sklepie, są one oznaczone ikoną śnieżynki.

Czy materac będzie za ciężki do obracania, lub zmiany prześcieradła?

Osobom, którym obracanie lub zmiana prześcieradła może sprawiać trudność polecamy wybrać materac, którego pokrowiec został wyposażony w uchwyty boczne ułatwiające przenoszenie i obracanie.

Jak materac do mnie dojedzie? Kto mi go wniesie?

Materac dotrze do Ciebie przesyłką kurierską. W zależności od modelu będzie transportowany na płasko lub próżniowo zwinięty w rolkę. Przy zakupie materaca masz możliwość wybrania usługi wniesienia.

Co zrobić z opakowaniem, czy trzeba je trzymać do gwarancji?

Do gwarancji nie jest wymagane zachowanie oryginalnego opakowania.

Jak wygląda zwrot materaca? Po czyjej stronie jest koszt transportu? Kto go zapakuje?

Koszt transportu materaca oraz przygotowanie towaru do wysyłki jest po stronie kupującego. Wszystkie inne potrzebne informacje na temat zwrotu i reklamacji znajdziesz tutaj.

Co zrobić ze starym materacem, czy odbierzecie?

W przypadku chęci utylizacji starego materaca prosimy o kontakt na maila sklep@sekretsnu.pl

Czy materac ma pokrowiec czy muszę dokupić?

Każdy materac zakupiony w naszym sklepie sekretsnu.pl posiada dedykowany pokrowiec. W wybranych materacach istnieje możliwość zmiany pokrowca na inny. W celu ochrony i przedłużenia żywotności pokrowca zalecamy dokupienie ochraniacza.

Czy materac jest antyalergiczny?

Większość materacy z naszej oferty jest antyalergiczna. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w opisie danego produktu.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.